Rolki Reggae Rajd
Pomaganie na rolkach
facebook
Meldunek z trasy Rolki Reggae Express❗?

Na liczniku już 40 kilometrów, a tu TAKA niespodzianka ? Justyna Butyn z TVP3 Wrocław złapała nas w locie i...

Zobaczycie w FAKTY TVP3 Wrocław już dziś o 14.00❗? Wkrótce więcej info!

Pomagamy❗??❤
www.rolkireggae.pl

Muzyka: Wander
Muzyk: @iksonofficial
2019-10-18, 12:02
facebook
A więc ruszyli❗ Agata, Magda i Wojtek są już na trasie Rolki Reggae Express. Jedziemy i gramy dla Filipa ❗✊ Do zrobienia 100 kilometrów ??❗

Oczekujcie brawurowych meldunków z trasy❗ A o 16.oo widzimy się na koncertach w Szkoła Muzyki Nowoczesnej ? Jedziemy i gramy dla Filipa❗

Jak pomóc❓
Wszystkie informacje tutaj ⤵️⤵️
www.rolkireggae.pl

One ??❤ Love
2019-10-18, 07:50
facebook
Hej Lubisie❗? Mamy WAŻNY komunikat dla rolkarzy, którzy chcą wziąć udział w rolkarskiej części Rolki Reggae Express. Jedziemy i gramy dla Filipa❗

Zbiórka przed godziną 7.oo rano przy fontannie na Plac Orląt Lwowskich we Wrocławiu ? Przypominamy, że dzieci powinny mieć opiekuna a WSZYSCY, obowiązkowo kaski❗?‍♂?‍♀ Promujemy bezpieczną i odpowiedzialną jazdę na rolkach❗✊

? Widzimy się jutro o świcie!
? Jedziemy i gramy dla Filipa!
❤ ŻEBY FILIP MÓGŁ SŁYSZEĆ!

One Love!
2019-10-17, 11:11
facebook
Kochani, gra z nami Radio GRA 95,1 FM Wrocław❗? Niezawodny Piotr Krejner ? dowiedział się właśnie wszystkiego o Filipie i Rolki Reggae Express. Jedziemy i gramy dla Filipa i rusza ? z hałasem!

Jutro o Filipie i rolkarzach będzie więc głośno

w eterze ? 95.1FM Wrocław
w internecie ? https://radiogra.pl/

Kto żyw, do radioodbiorników i stron www❗?✊ A z rolkarzami, muzykami i publicznością widzimy się już w piątek, 18 października w Szkoła Muzyki Nowoczesnej❗ Do zobaczenia❗
??❤
2019-10-16, 15:13
facebook
UWAGA, UWAGA❗ Wieść o Rolki Reggae Express. Jedziemy i gramy dla Filipa nieść się będzie po falach eteru! ?? I nieść się będzie wyjątkowo melodyjnie, bo jest z nami Klaudia Smolarska z Meloradio?❗

O Filipie, o rolkach, o Agata IWojciech i o całym zamieszaniu na Dworzec Swiebodzki słuchamy w Meloradio już w poniedziałek, 14 października:

na antenie ? Wrocław 97,8 FM
online ? www.meloradio.pl

Zapraszamy❗ A 18 października widzimy się w Szkoła Muzyki Nowoczesnej na Rolki Reggae Express. Jedziemy i gramy dla Filipa ✊ Od 7 rano rolkarze kręcą setkę, od 16 zaczynamy koncertowanie.

ŻEBY FILIP MÓGŁ SŁYSZEĆ!
??❤
2019-10-12, 11:39
facebook
Uwaga, UWAGA❗ Jutro o Rolki Reggae Express. Jedziemy i gramy dla Filipa hałasujemy ? NA CAŁY REGULATOR z Tomasz Kurp na antenie RMF MAXXX❗??

Hej, Lubisie! ? Zaplanowaliście już sobie 18 października❓
? Będzie się działo w Szkoła Muzyki Nowoczesnej❗
? Bądźcie z nami❗
? Jedziemy i gramy dla Filipa❗
??❤
2019-10-08, 14:45
facebook
Hej Lubisie❗ Poznajcie Filipa! ??❤ To właśnie dla niego szykujemy Rolki Reggae Express. Jedziemy i gramy dla Filipa. Start 18 października, ale już TERAZ ruszyły nasze charytatywne licytacje ? Wystawiajcie swoje fanty i licytujcie te już wystawione!

⤵⤵⤵
➡ Rolki Reggae Licytacje
➡ www.facebook.com/groups/RolkiReggaeLicytacje/
⤴⤴⤴

Zasady wyjaśniamy w opisie grupy. Niech się dzieje coś dobrego❗Jedziemy i gramy, żeby Filip MÓGŁ SŁYSZEĆ!

??❤
2019-10-05, 12:12
facebook
Cześć Lubisie❗??❤ Mamy dziś dla Was smakowity kąsek, a mianowicie film, który powstał podczas Rolki Reggae Express. Kręcimy setkę dla Bartka!???

Kto był z Agata IWojciech 14 września w Szczodrem, niech pilnie ogląda, powspomina i szuka siebie na kadrach ??‍♀ A kto tym razem być nie mógł, niech poczuje tę ? moc i dobrą ⚡ energię, która tego dnia przyniosła w Szczodrem MILIONY UŚMIECHÓW. A przede wszystkim pomoc dla Bartek Brona w powrocie do zdrowia!

Bartek, trzymaj się dzielnie! ??❤ Jest z Tobą cała armia Lubisiów❗
Kochani, dziękujemy że byliście z nami i znów, wspólnie, zrobiliśmy kawał dobrej roboty❗ ONE LOVE❗

W tle, jak zwykle gra dla Was nasz Przyjaciel Damian Syjonfam & ComeYah z przepiękną piosenką "Cud Prawdziwy"

??❤
2019-09-26, 07:17
facebook
Kochani Lubisie, mamy ? GORĄCY meldunek z Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i Przylądek Nadziei❗ Zawartość puszek po sobotnim Rolki Reggae Express. Kręcimy setkę dla Bartka komisyjnie POLICZONA ? Komisji aż zabrakło miejsca na stole❗? Bo wspólnymi siłami zebraliśmy dla Bartka:

? 15.165 złotych 41 groszy
? 200 duńskich koron
❤ 50 eurocentów
? 1 guzik na szczęście

Pieniądze jadą właśnie do banku i trafią w całości, co do grosika, na imienne konto Bartek Brona w Fundacji. ? Kochani, kiedy działa się razem, nie ma rzeczy niemożliwych❗

Agata IWojciech ? Marta, Michał i Sołectwo Szczodre ? Cała Ochotnicza Straż Pożarna Szczodre - volunteers rescue ❤ Martyna i Szkoła Podstawowa w Mirkowie ? Darek i Asia z "Bieganie = Pomaganie" ? Magda i Fundacja DKMS ❤ Ania i młodzież z Loterii Fantowej ? Krystian Fabryka Druku ? 56 APS Milicz ❤ Rysie Razwiedka ? Black OPS Wrocław i Cypek_Official ? Piotrek i jego Fiat 126p ❤ Quady ? Bagienne Świetliki ? Junglo Raj Bierutów Rynek 20 ❤ Ania, pani Zofia i Kiermasz Cudowności ? Centrum Zabaw Aktywna Rozrywka CZAR ? „Bejuka" Face Painting ❤ i wszyscy FANTASTYCZNI Lubisie, uczestnicy Rolki Reggae Express dla Bartka - JESTEŚCIE WSPANIALI‼

A wszystkich, którzy chcą jeszcze pomóc Bartkowi, zapraszamy tutaj:
➡ Rolki Reggae Licytacje

Wciąż można wylicytować NIESAMOWITE fanty i pomóc naszemu małemu bohaterowi w walce z nowotworem❗? Razem możemy WSZYSTKO! ?

DZIĘKUJEMY! ??❤ One Love!
2019-09-16, 09:43
facebook
Szczodre to NAJPIĘKNIEJSZE miejsce na ziemi! ?❤? Wczoraj działy się tutaj cuda❗ Dzięki Wam, wspólnymi siłami zrobiliśmy wszyscy WIELKI FESTIWAL dobrych serc i pomagania ??❤ żeby Bartek mógł wrócić do zdrowia!

? ultramaraton rolkarski na 100 kilometrów
? loteria fantowa z nagrodami
? gadżety i gry planszowe
? strzelnica i pokazy ASG
? dostojne przejażdżki fiatem 126p
? dynamiczny offroad na quadach
? szczudlarze i wielkie bańki mydlane
? skakańce-dmuchańce
? przepyszny grill
? smakowite ciasta
? kiermasz książek, kartek i cudowności
? malowanie buzi i wielkie wieże z klocków
? rejestracja dawców szpiku
? zawody biegowe
? konkurs przeciągania liny
? pokazy wozu strażackiego

a wszystko to, żeby pomóc Bartkowi w walce z nowotworem❗☢ Kochani, łezka kręci się w oku ze wzruszenia!

DZIĘKUJEMY wszystkim, że byliście wczoraj z Bartkiem❗ Dla takich chwil warto żyć!

One Love! ?
??❤
2019-09-15, 13:45
facebook
Rolki Reggae Rajd pomaga na wesoło❗? Im więcej uśmiechu uda się nam wywołać, tym większe uśmiechy mamy i my! ? Dlatego... ogłaszamy konkurs na najfajniejsze i najzabawniejsze ?‍♀?‍✈?‍♂ przebranie podczas Rolki Reggae Express. Kręcimy setkę dla Bartka!

Kryteria dowolne, a cel jeden: Bartek ma ?? uśmiechać się od ucha do ucha, a brzuch ma mu się trząść od śmiechu❗ Zaczynają Agata IWojciech, 14 września wszystko w Waszych rękach❗

Widzimy się w sobotę, od godziny 9.00 przy remizie OSP w Sołectwo Szczodre!
Szczegóły tutaj ➡ Rolki Reggae Express. Kręcimy setkę dla Bartka

Do zobaczenia, Lubisie!
??❤
2019-09-11, 07:32
facebook
Halo, halo Bartek Brona❗? Jesteś tam⁉️? Gotowy na 14 września❓ My się szykujemy i OSTRO trenujemy, żeby wykręcić SETKĘ✊ na rolkach!

I oficjalnie otwieramy listę startową❗? Kto ma ochotę pojechać z nami dla Bartka - ZAPRASZAMY! ??❤ Tradycyjnie - nie trzeba przejechać całych 100 kilometrów. Ile kto ma sił i ochoty, tyle będzie SUPER❗?

Udział w Expressie - za wrzutkę do puszki dla Bartka!
Startujemy 14 września o świcie przy remizie @OSP Szczodre?

Szczegóły tutaj, w wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/401618590463835/

Chcecie pojechać z nami❓ Albo zorganizować atrakcję dla kibiców❓ Dajcie znać na priv lub w komentarzu❗ Czekamy na Was!
??❤
2019-08-24, 14:34
facebook
I znów coś się kończy, a coś się zaczyna ??❤
Edycja Rolki Reggae Rajd 2019 przechodzi właśnie do historii. A to oznacza, że....

Bądźcie czujni! ????

????
www.rolkireggae.pl
2019-07-28, 10:38
facebook
Większego HAŁASU na zakończenie Rolki Reggae Rajd 2019 nie mogliśmy sobie nawet wymarzyć! ??? Zaproszenie Agata IWojciech do programu Pytanie na śniadanie w TVP2 to idealny finał tegorocznej przygody dla Cezary Raczyński❗

Kto nie zdążył, może zobaczyć tutaj:
⬇⬇⬇
http://pytanienasniadanie.tvp.pl/43664972/przejechali-na-rolkach-707-kilometrow-w-szczytnym-celu

Kochani Lubisie ?? to dzięki Wam o Czarku usłyszała ?? cała Polska❗ To dzięki Wam ta cała awantura była możliwa! Z całego serca ??❤ DZIĘKUJEMY!

Oficjalnie, Rolki Reggae Rajd 2019 przeszedł do historii.
Ale... zaglądajcie do nas czasem! ?
Już coś tam nam chodzi po głowach! ?

???
2019-07-27, 11:06
facebook
Kochani, TRZYMAMY SIĘ ZA GŁOWY z wrażenia ?, przecieramy oczy z niedowierzania ?, a na całym Facebooku nie ma tylu i takich emotek ?, żeby wystarczyło do opisania tego, co się stało❗

Wczoraj wieczorem przez Rolki Reggae Licytacje przeszło istne ?TORNADO dobra, wybuchł ? WULKAN wspaniałości, a nam po prostu słów już zabrakło ? w którymś momencie.

Aukcja rajdowej koszulki, w której jechała Agata, rozpaliła się do czerwoności. ? Wojciech Chmielewski ? Monika Orocz ? Cielmice i ? ENGI.PLatform przez kilka godzin toczyli TAK NIESŁYCHANY pojedynek, że efekt zapiera dech... Na tę chwilę to 678 złotych! (a do końca jeszcze cały dzień❗)

Kochani, od nas już teraz OWACJE NA STOJĄCO!! ???? Lubisie, poprosimy i Was o WIELKIE BRAWA dla tych PRZECUDOWNYCH ludzi z OGROMNĄ ??❤? dobrocią w sercach! Bardzo, BARDZO się należą!

A potem chodźcie to zobaczyć sami! Też złapiecie się za głowy!
? www.facebook.com/groups/RolkiReggaeLicytacje/permalink/355963928634498
2019-07-25, 08:14
facebook
Hej Lubisie! ??❤ My tu jeszcze troszeczkę pohałasujemy! I na koniec będzie to ?? #HAŁAS przez duże #HA oraz z ?? wizją i fonią. Na żywo i w kolorze!

Agata IWojciech będą ten piątek, 26 lipca, gośćmi programu Pytanie na śniadanie na antenie ? TVP2❗ Będzie ?smakowicie i... sami zobaczycie❗?

Widzimy się w piątek ⏰ o 10:25! Smacznego!
Trzymajcie za nas kciuki❗✊✊
2019-07-24, 18:10
facebook
Kochani Lubisie! ??❤ Pora na PODSUMOWANIE! A jest co podsumowywać❗? Rolki Reggae Rajd 2019 dla Cezary Raczyński to:

? 713 kilometrów na rolkach
? 12 dni intensywnej jazdy
✊ 29 tysięcy kibiców na Facebooku
? 21 tysięcy lajków, reakcji i komentarzy
? prawie 100 publikacji w mediach
? i 18374,52 zł zaksięgowanych do piątku na koncie Czarka (a jeszcze trochę jest w drodze! Joanna, trzymaj rękę na pulsie!)

DZIĘKUJEMY z całego serca ?? za pomoc!

Patronom:
? RzeczJasna
? Czwórka
? Ostróda Reggae Festival
? Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
? Polski Związek Sportów Wrotkarskich

Sponsorom kilometrów:
? Krzysztof Janoś - konferansjer
? Oleśnica na rolkach
? ENGI.PLatform
? Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław
? www.Opineo.pl
? Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik
? Kasia Kozłowska

Partnerom Rajdu:
❤ Krystian Fabryka Druku
❤ Rentis - smart way to travel
❤ Magielnik
❤ doWysłania.pl
❤ Simplyrent.pl - najlepsze oferty wynajmu samochodów

Patronom medialnym:
? Czwórka - Polskie Radio
? Ostróda News
? Moja Harmonia Życia - magazyn
? Menadżer Floty
? Reporterzy.info

Oraz ABSOLUTNIE WSZYSTKIM Lubisiom i Kibicom, którzy nas wspierali, trzymali kciuki i pomagali Czarkowi!
??❤
JESTEŚCIE WSPANIALI! To dzięki Wam daliśmy radę!

Zpraszamy na pamiątkowy FILM! (piosenki "Do zobaczenia w Ostródzie użyczył Ostróda Reggae Festival).

Dziękujemy WSZYSTKIM!
? Agata IWojciech, Laura Kwoczała i Bartek
2019-07-21, 18:06
facebook
Kto ma ochotę zostać nowym właścicielem JEDYNEJ NA ŚWIECIE rajdowej koszulki, w której Agata przejechała tegoroczny Rolki Reggae Rajd? ??❗ Właśnie jest okazja!

Karolina z RzeczJasna przed chwilą wystawiła rajdową koszulkę Agaty na Rolki Reggae Licytacje❗✊ To jedyna okazja, a wszystko dla Czarka!

To już absolutna końcówka naszych licytacji. ⏳ Z końcem lipca na chwilę zamykamy nasz kramik, żeby przygotować... coś ? o czym wkrótce się dowiecie ;) Wykorzystajcie te parę ostatnich dni, żeby pomóc Cezary Raczyński! Kilka interesujących fantów wciąż na Was czeka!

ZAPRASZAMY!
➡ www.facebook.com/groups/RolkiReggaeLicytacje/
??❤
2019-07-18, 22:01
facebook
Ostróda Reggae Festival 2019 już za nami... Szybko zleciał. Zdecydowanie ⌛ ZA szybko! Ale dla tych czterech dni ? warto było przejechać z Lublina do Ostródy! Kilka najfajniejszych ⭐ chwil, ⭐ sytuacji i ⭐ spotkań uwieczniliśmy na zdjęciach. Zobaczcie je i Wy!

Do końca tygodnia będziemy mieli już ostateczne ? podsumowanie kwot, jakie udało się zebrać na system C-Eye dla Czarka. Na tę chwilę jest to ✊ 17977 zł 65 gr i to jeszcze NIE KONIEC❗ Spływają wciąż wpłaty z ostatnich licytacji, a Wy jeszcze przez kilka dni możecie pomagać. Szczegóły i linki w komentarzu ⬇ pod postem

Dziękujemy, kochani Lubisie, że byliście z nami przez ten cały czas ? Zaglądajcie do nas i trzymajcie kciuki za kolejne zwariowane pomysły! A o nich ??❤ już wkrótce!

Ściskamy Was mocno!
? Agata IWojciech
? Laura Kwoczała Fotografia
❤ Bartłomiej Dwornik

#OneLove!
2019-07-16, 21:35
facebook
Uwaga UWAGA❗ Komunikat dla festiwalowiczów Ostróda Reggae Festival 2019 i wszystkich miłośników DOBREJ kawy!

Na pokładzie Rolki Reggae Rajd melduje się Ania z niezawodną ekipą Palarnia Kawy Lani Coffee ??❤ Festiwalowa kawa #ORF nie tylko stawia na nogi ale dodatkowo pomaga Czarkowi❗⚡? I można ją zamówić na festiwalowym stoisku oraz online z dowolnego miejsca na świecie!

Tu ją znajdziecie! Smacznego, kawosze! ?
https://lanicoffee.pl/produkt/orf-blend-2019/

Dzięki Ania! ??❤ Dzięki Lani Coffee!
#dajeszCzarek!
2019-07-12, 22:26
facebook
Lubisie kochani! ??❤ Zapraszamy Was do Rolki Reggae Namiotu na Ostróda Reggae Festival! Rozbiliśmy się tuż obok strefy kulinarnej, żebyście mieli blisko :)

Mamy tu dla Was Agatę i Wojtka (jeśli akurat nie pląsają pod sceną) i całą masę fantastycznych bajerów:

☀️ koszulki eko z materiału z recyklingu
☀️ superchłonne ręczniki biwakowe
☀️ kubki idealne na kawę i coś więcej
☀️ pojemne torby i plecaki
☀️ zawadiackie chusteczki do okularów
☀️ leżaczki precyzyjnie wyprofilowane pod... ?

i całą masę cudeniek! A każdy zakup to kolejne zlotówki dla Cezary Raczyński, bo chociaż Rolki Reggae Rajd dotarł do mety, to my tu na mecie nie próżnujemy! ?? Chodźcie do nas!

ZAPRASZAMY!!
??❤
2019-07-12, 16:47
facebook
Hej Lubisie! ??❤ Finał Rolki Reggae Rajd 2019 widzieliście wczoraj na live i w ostatnich Wieczornych Opowieściach. Dzisiaj pokażemy Wam jeszcze kilka zdjęć z ostatniego, wyjątkowego odcinka trasy.

Wyjątkowego nie tylko dlatego, że był ostatni i że kończył się na Ostróda Reggae Festival 2019, ale przede wszystkim dlatego, że na mecie czekali na nas Joanna i Cezary Raczyński. Bo to dla Czarka był przecież cały ten hałas, który wspólnymi siłami, razem z Wami udało się zrobić! :*

Zobaczcie:
? ostatnie "paluszki" Agata IWojciech oraz Laury
? wyjątkowo wymagającą ścieżkę rowerową
? genialne widoki, jakie mieliśmy na trasie
? intrygujące tabliczki i drogowskazy
? eksplozję radości na pewien widok z napisem na O
? i wzruszające spotkanie całej ekipy Rolki Reggae Rajd z Asią i Czarkiem, które w ramach smakowitej niespodzianki zorganizował nam Hotel Willa Port i restauracja Trattoria La Riva! Serdecznie dziękujemy!

Szykujemy się już na festiwalowe szaleństwo, ale jeszcze się nie żegnamy! W przerwach między koncertami będziemy się do Was odzywać, żeby....

Sami zobaczycie, co "żeby" :)
??❤

Jechaliśmy dla Czarka - Cezary Raczyński! A z nami RzeczJasna ? Czwórka ? Ostróda Reggae Festival ? Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ? Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Krzysztof Janoś - konferansjer ? Oleśnica na rolkach ? Krystian Fabryka Druku ? ENGI.PLatform ? Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław ? www.Opineo.pl ? Rentis - smart way to travel ? Magielnik ? doWysłania.pl ? Simplyrent.pl - najlepsze oferty wynajmu samochodów ? Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik ? Ostróda News ? Moja Harmonia Życia - magazyn ? Menadżer Floty ? Reporterzy.info ? i cała armia Lubisiów!

??❤
2019-07-12, 13:34
facebook
Rolki Reggae Rajd 2019 - dzień 11!

Tak jak zapowiedzieliśmy Wam w Wieczornych Opowieściach, kolejny dzień również spędzaliśmy w Olsztynie. I okazał się on dniem naprawdę produktywnym!

Poranek zaczęliśmy od spotkania z Bartkiem Kucharskim z TVP3 Olsztyn i nagrań do programu informacyjnego - być może ktoś z Was widział naszych rolkarzy na ekranie swojego telewizora?

Później udaliśmy się na wywiad z Cezarym z portalu olsztyn.com.pl, podczas którego panowała przemiła atmosfera. Co ciekawe, dowiedzieliśmy się kilku ciekawostek o mieście Olsztyn - dziękujemy!

Następnie byliśmy umówieni na kolejne spotkanie prasowe - przynajmniej tak myśleli nasi rolkarze. Rzeczywistość okazała się być kompletnie inna, bowiem Laura i Bartek wraz z Gosią Niedochodowicz, którą możecie kojarzyć z Magielnik uknuli niezwykły spisek! Bo dziennikarkami, które przybyły na spotkanie okazały się Gosia z Olą we własnej osobie!
My przekazaliśmy dziewczynom garść naszych gadżetów od Krystian Fabryka Druku i wylicytowaną na Rolki Reggae Licytacje płytę z autografem i specjalną dedykacją "Czuję, więc jestem" podarowaną przez Damian Syjonfam. A one wręczyły nam niespodziankę, o której pisnąć nie możemy aż do wieczora i cztery kolorowe, ciepłe czapki na licytacje!

I chociaż moglibyśmy tak rozmawiać godzinami, nadszedł czas rozłąki - ciężko nie uronić przy nim kilku łez... dobrze jednak wiemy, że do zobaczenia

My aktualnie jesteśmy w drodze do Ostródy! Dla ścisłości, zobaczymy się o godzinie 21 w amfiteatrze. To kto z Lubisiów będzie obecny? Dajcie nam znać w komentarzach!

Pozdrawiam Lubisie,
Laura ??❤

Jedziemy dla Czarka - Cezary Raczyński! A z nami RzeczJasna ? Czwórka ? Ostróda Reggae Festival ? Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ? Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Krzysztof Janoś - konferansjer ? Oleśnica na rolkach ? Krystian Fabryka Druku ? ENGI.PLatform ? Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław ? www.Opineo.pl ? Rentis - smart way to travel ? Magielnik ? doWysłania.pl ? Simplyrent.pl - najlepsze oferty wynajmu samochodów ? Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik ? Ostróda News ? Moja Harmonia Życia - magazyn ? Menadżer Floty ? Reporterzy.info ? i cała armia Lubisiów!

??❤
2019-07-11, 07:36
facebook
Rolki Reggae Rajd 2019 - dzień 10! ?

Po walce z deszczem ? podczas pakowania rzeczy ? i składania namiotów ?, który ustawał na chwilę tylko po to, aby się dwukrotnie nasilić ? ☔️ wyruszyliśmy w dalszą drogę!

Chociaż pogoda płatała nam figle, nie wpłynęła na pełną mobilizację i temperament Agaty i Wojtka ? pokonywali oni zaplanowaną trasę mimo przeszkód! Raz pieszo, raz na rolkach...

Po drodze Agata podjęła się ratowania ślimaków ? które wraz z Wojtkiem spotykali na swojej drodze ?

Wspólnie dotarliśmy do wioski o wdzięcznej nazwie - Krzywe. Spotkaliśmy tam Stefana Witkowskiego, który wprowadził nas w historię tej urokliwej miejscowości ? i żałował, że śpieszymy się w dalszą drogę, ponieważ powiedział, że z chęcią by nas ugościł ?

Dotarliśmy także do Śledzi ? gdzie spotkała nas mała zagwozdka - czy w tej nazwie chodzi o śledzie jako ryby, jako element mocowania namiotu czy coś zupełnie innego? Koniecznie dajcie znać w komentarzach pod postem ?

Po południu zameldowaliśmy się w Szczęsnym - 5 kilometrów od Olsztyna - gdzie zdecydowaliśmy się naładować baterie przed Wieczornymi Opowieściami ?

To byłoby na tyle! My właśnie wyruszamy z wizytą do olsztyńskich mediów ?

Do zobaczenia, do napisania!
Ściskam Lubisie,
Laura ??❤️

Jedziemy dla Czarka - Cezary Raczyński! A z nami RzeczJasna ? Czwórka ? Ostróda Reggae Festival ? Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ? Polski Związek Sportów Wrotkarskich Krzysztof Janoś - konferansjer ? Oleśnica na rolkach ? Krystian Fabryka Druku ? ENGI.PLatform ? Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław ? www.Opineo.pl ? Rentis - smart way to travel ? Magielnik ?doWysłania.pl ? Simplyrent.pl - najlepsze oferty wynajmu samochodów ? Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik ? Ostróda News ? Moja Harmonia Życia - magazyn ? Menadżer Floty ? Reporterzy.info ? i cała armia Lubisiów!

??❤
2019-07-10, 09:32
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies