Rolki Reggae Rajd
Pomaganie na rolkach
facebook
#RolkiReggaeRajd - dzień 9! ?

Jak pewnie wiecie, już od kilku dni pogoda niezbyt nam dopisuje ? raz jest lepiej ⛅️ a raz gorzej ?.

Wczoraj dojechaliśmy do Mrągowa. I chociaż aura płatała nam figle, ostatecznie wyszło całkiem nieźle! ?

Agata IWojciech zmuszeni byli dobijać kilometry stacjonarnie w Mrągowie ? ale jako ciekawostkę powiem Wam, że dzisiejsza fotogaleria jest w większości ich autorstwa ?

Gdy wszyscy rozbiliśmy swoje namioty ⛺️ po dłuższej chwili odpoczynku zebraliśmy się do transmitowania Wieczornych Opowieści. Zrobiliśmy to niezwykle precyzyjnie, bo niedługo po zakończonej transmisji dopadła nas ulewa ??☔️ i każdy z nas musiał się schować do swojej kwatery.

Padało całą noc ? a nawet i rano ? co nas nieznacznie spowolniło. Powoli przyzwyczailiśmy się do deszczowego klimatu Mazur ?

A tymczasem jesteśmy w drodze do Olsztyna! Do zobaczenia na miejscu ?

Ściskam Lubisie,
Laura ??❤️

Psst! Nie zapominajcie o tym, że z Wieczornymi Opowieściami startujemy nieco szybciej niż o 21 - dlatego podajemy ten czas jako "widełki" (około).

Jedziemy dla Czarka - Cezary Raczyński! A z nami RzeczJasna ? Czwórka ? Ostróda Reggae Festival ? Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ? Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Krzysztof Janoś - konferansjer ? Oleśnica na rolkach ? Krystian Fabryka Druku ? ENGI.PLatform ? Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław ? www.Opineo.pl ? Rentis - smart way to travel ? Magielnik ? doWysłania.pl ? Simplyrent.pl - najlepsze oferty wynajmu samochodów ? Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik ? Ostróda News ? Moja Harmonia Życia - magazyn ? Menadżer Floty ? Reporterzy.info ? i cała armia Lubisiów!

??❤
2019-07-09, 12:19
facebook
Rolki Reggae Rajd - dzień 8! ??❤️

Z samego rana spakowaliśmy się i wyruszyliśmy z CAMP Zatoka (Magdo, mamy nadzieję, że znalazłaś niespodziankę od nas na drzwiach biura ?) w dalszą drogę, tym samym opuszczając przepiękny Augustów.

Chociaż każdego z nas dopadła odrobina znużenia ? od razu się z nim uporaliśmy! Laura wskoczyła na rolki, Bartek zmienił klimat Wesołego Autobusu ? na Głośny Reggae Bus ??❤️, Agata przypominała Laurze, co i jak (bo Człowiekowa kiedyś jeździła przez dwa lata), a Wojtek uwieczniał wszystko na fotkach ? które znajdziecie poniżej!

Ten odcinek był trudny ze względu na doskwierający naszym rolkarzom wiatr ? ale Agata i Wojtek dzielnie dali radę! Z wrażenia aż Bartek wytrzeszczył oczy ?

Prawdziwą bombą energetyczną ?? dla naszych rolkarzy są batony od Zmiany Zmiany ! Agata, Filip - dziękujemy!

Dość szybko dotarliśmy do Paintrun Szafranki - noclegi, gdzie przywitali nas Julia i Maciek ze swoimi dziećmi - mogliście ich poznać na wczorajszym live! ?

To byłoby na tyle! Aktualnie zmierzamy do Giżycka ☺️ może z kimś z Was się spotkamy? Kto wie!

Ściskam Lubisie,
Laura ??❤️

Jedziemy dla Czarka - Cezary Raczyński! A z nami RzeczJasna ? Czwórka ? Ostróda Reggae Festival ? Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ? Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Krzysztof Janoś - konferansjer ? Oleśnica na rolkach ? Krystian Fabryka Druku ? ENGI.PLatform ? Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław ? www.Opineo.pl ? Rentis - smart way to travel ? Magielnik ? doWysłania.pl ? Simplyrent.pl - najlepsze oferty wynajmu samochodów ? Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik ? Ostróda News ? Moja Harmonia Życia - magazyn ? Menadżer Floty ? Reporterzy.info ? i cała armia Lubisiów!

??❤
2019-07-08, 07:41
facebook
Augustowskie noce... ?
Dzień 7 Rolki Reggae Rajd już za nami!

Na pierwszym zdjęciu możecie zauważyć jak bardzo straciliśmy rachubę czasu całą ekipą - nikt z nas nie zauważył, że dzień szósty mieliśmy wczoraj, więc zarówno u Agaty, jak i Wojtka brakuje jeszcze jednego paluszka ?

Po wymeldowaniu się od Pani Eli i jej rodziny ruszyliśmy w dalszą drogę malowniczym Szlakiem Green Velo przez Biebrzański Park Narodowy ?

Podczas dotychczasowej trasy spotkaliśmy wiele zwierząt, o czym zapewne wiecie z poprzednich postów lub Wieczornych Opowieści ? ale takich gości, jakich spotkaliśmy na dzisiejszym odcinku Laura zapraszała od wczoraj! Mowa tu o... łosiach! ?
Nie obyło się bez zdjęć z naszymi milusińskimi... a gdyby nie wiedza Kasi Ramotowskiej z Biebrza Eco-Travel różnie mogłoby się to skończyć... ? dziękujemy!

Po opuszczeniu naszej drogi dojazdowej przez łosie udaliśmy się do... Goniądza! Tam przypadkowo wpadliśmy na ROCK NA BAGNIE (OFFICIAL) i poznaliśmy przesympatycznego Andrzeja, który zaprosił nas na przyszłoroczną edycję imprezy ? dziękujemy!

Na dalszym etapie trasy ponownie wróciliśmy do Biebrzańskiego Parku Narodowego - tym razem trasa prowadziła wzdłuż samej Biebrzy. Spotkaliśmy na niej grupę rowerzystów ?‍♀️ ?‍♂️ którzy także wybierali się do Augustów ?

Pod koniec naszej drogi Agata IWojciech mknęli błyskawicznie - chociaż ekipie wspomagającej wydawało się, że to ze zmęczenia i chęci szybszego dotarcia do celu, gdy zobaczyli, że właśnie wszyscy przejechaliśmy przez Wrotki, powód był jasny ? ? to właśnie na przystanku w tej miejscowości Wojtek potraktował swoje linery młotkiem niczym kotlety ?

Dzień zakończyliśmy odpoczynkiem, który był możliwy dzięki uprzejmości i gościnności Magdy z CAMP Zatoka - ślicznie dziękujemy! ??❤️

A nasz dzisiejszy kierunek to... Szafranki! Paintrun Szafranki - noclegi - zmierzamy do Was!

Ściskam Lubisie,
Laura ?

Jedziemy dla Czarka - Cezary Raczyński! A z nami RzeczJasna ? Czwórka ? Ostróda Reggae Festival ? Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ? Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Krzysztof Janoś - konferansjer ? Oleśnica na rolkach ? Krystian Fabryka Druku ? ENGI.PLatform ? Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław ? www.Opineo.pl ? Rentis - smart way to travel ? Magielnik ? doWysłania.pl ? Simplyrent.pl - najlepsze oferty wynajmu samochodóww ? Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik ? Ostróda News ? Moja Harmonia Życia - magazyn ? Menadżer Floty ? Reporterzy.info ? i cała armia Lubisiów!

??❤
2019-07-07, 08:41
facebook
Nasze miasto to... Białystok! ?
Żeby nie było... to cytat z utworu Radio Jard, który towarzyszył nam przy wjeździe do tej miejscowości na naszej trasie.

Dzień zaczęliśmy chłodno (chyba nigdy tak niechętnie nie opuszczaliśmy naszych namiotów), ale nie przeszkodziło nam to w niczym! Gdy Laura i Wojtek składali sprzęt do samochodów, Agata i Bartek udali się razem z naszym gospodarzem wyprowadzić krówki ? na "przydrożne pastwisko". I tutaj muszę niektórych autorów teorii spiskowych na podstawie zdjęć rozczarować - Agatka się muciek nie boi! ?

Niestety, pod koniec składania naszych bagaży i innych rozmaitości do Wesołego Autobusu ? zaatakował nas deszcz ? ☔️ z jednej strony brakowało nam go przez poprzednie upały, ale z drugiej sami powiedzcie - czym jest jazda na rolkach w deszczu? ?

W stolicy Podlasia byliśmy umówieni z Kurier Poranny - poranny.pl na wywiad... ale jaki wywiad! Agata IWojciech byli zaskoczeni jego formą, ale podczas rozmowy z prowadzącą Olgą Goździewska nie brakowało śmiechu i pozytywnej energii ? którą czuli także Laura i Bartek obserwujący wszystko czujnie zza szyb reżyserki ☺️
Następnie wszyscy wspólnie udaliśmy się na kolejną rozmowę, która uzupełniała i wieńczyła wywiad ? było tak suuuper, że Polskie Radio Białystok musiało się o nas upominać telefonicznie ?? na odchodne otrzymaliśmy dwa kubeczki, które możecie wylicytować na Rolki Reggae Licytacje

A gdy dotarliśmy do Polskiego Radia Białystok przywitała nas Renata Reda i od razu zabrała nas na wywiad ?
Po zakończeniu nagrań dostaliśmy masę fantów od Pani Agaty - dwa zestawy gadżetów i koc. Jeden zestaw i koc już teraz możecie licytować na naszej grupie ?

Nadszedł czas na znalezienie noclegu, co nie udałoby nam się, gdyby nie gościnność Pani Eli i jej rodziny, którzy udostępnili nam pokoje z łazienkami w naszym wymarzonym, drewnianym domku ? serdecznie polecamy Wam Agroturystykę "u Wilka" w Gugnach - czyli Biebrzańskim Parku Narodowym, gdyż jest to miejsce pełne spokoju, idealne do wyciszenia się i zregenerowania... ??❤️

Na koniec dnia wspólnie wybraliśmy się na szukanie zasięgu, bo w Dolinie Biebrzy jest z nim czasem ciężko ? w terenie zrobiliśmy także dla Was wieczornego live'a!

A wszystko to możecie podziwiać na poniższych fotografiach!

Ściskam Lubisie,
Laura ??❤️

Jedziemy dla Czarka! A z nami RzeczJasna? Czwórka ? Ostróda Reggae Festival ? Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ? Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Krzysztof Janoś - konferansjer ? Oleśnica na rolkach ? Krystian Fabryka Druku ? ENGI.PLatform ? Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław ? www.Opineo.pl ? Rentis - smart way to travel ? Magielnik ? doWysłania.pl ? Simplyrent.pl - najlepsze oferty wynajmu samochodów ? Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik ? Ostróda News ? Moja Harmonia Życia - magazyn ? Menadżer Floty ? Reporterzy.info ? i cała armia Lubisiów!
2019-07-06, 10:44
facebook
Muczenie, kichanie... czyli Rolki Reggae Rajd 2019 - dzień 5! ??

Tego dnia wyruszyliśmy z Siemiatycz docelowo do Bielska Podlaskiego. Niestety, z powodów drogowych musieliśmy zmienić trasę i w ten sposób wylądowaliśmy w... Topczewie! ??❤️

Ale od początku - nasi dzielni rolkarze, Agata IWojciech pokonywali trasy naprawdę zróżnicowane. Z taką prędkością, że błyskawicznie dotarli nad Morze ? ? aż Agatka się złapała za kask z wrażenia!

Przemierzając Podlaskie drogi w poszukiwaniu noclegu, Wojtka i Bartka zatrzymało... wesołe stado łaciatych krówek ? w ten sposób wszyscy poznaliśmy Jacka, który ugościł nas i pozwolił rozłożyć nasze namiotowe miasteczko ? na sąsiednim podwórku!

Na tej samej drodze wykonaliśmy zdjęcie, którego nie musimy specjalnie opisywać - zobaczcie sami, jak to się stało, że z nogą Wojtka jest lepiej ? ?

Bartek poczuł klimat okolicy i postanowił zmienić Wesoły Autobus ?? na Prestiżowy Traktorek ??
Laura upodobała sobie daniele ? które karmiła trawą ? i kwiatami ? a Agata zaprzyjaźniła się z naszymi sąsiadkami-mućkami ?

To na tyle! My aktualnie trzymamy się naszego dzisiejszego kierunku, jakim jest... ➡️ #Białystok ?
Do zobaczenia w Wieczornych Opowieściach - dziś ok. 21!

Pozdrawiam Lubisie!
Laura ??❤️

Jedziemy dla Czarka! A z nami RzeczJasna ? Czwórka ? Ostróda Reggae Festival ? Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ? Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Krzysztof Janoś - konferansjer ? Oleśnica na rolkach ? Krystian Fabryka Druku ? ENGI.PLatform ? Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław ? www.Opineo.pl ? Rentis - smart way to travel ? Magielnik ? doWysłania.pl ? Simplyrent.pl - najlepsze oferty wynajmu samochodów ? Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik ? Ostróda News ? Moja Harmonia Życia - magazyn ? Menadżer Floty ? Reporterzy.info ? i cała armia Lubisiów!

??❤
2019-07-05, 08:25
facebook
Etap górsko-hollywoodzki Biała Podlaska (Ossówka) - Siematycze ?

Z Osscamp Turystyka i Rekreacja wyruszyliśmy wcześnie - a dzięki radom Sylwii i Przemka postanowiliśmy udać się wzdłuż Doliny Bugu Szlak Green Velo ?
Spotkaliśmy na nim wielu rowerzystów - Arka i Adama z Warszawy, trzyosobową grupę z Wrocławia i dwie cyklistki z Niemiec, z którymi mijaliśmy się bardzo często ?

Następnie przeprawiliśmy się przez Bug promem i w ten sposób do Siemiatycz było już całkiem niedaleko ??❤️

Agata i Wojtek byli w pełni sił - do tego stopnia, że zdecydowali się zboczyć z trasy i udać się na Grabarkę. Zdecydowanie polecamy - miejsce ma swój klimat i robi ogromne wrażenie, a także skłania do refleksji.

W Siemiatyczach zjedliśmy szybki, ciepły posiłek i po rozmowie z Panem Tomkiem zameldowaliśmy się w Pokojach Gościnnych, których właścicielami są Elżbieta i Józef Kobus ?? bardzo dziękujemy za możliwość komfortowego wypoczynku! ☺️

A oto fotorelacja! Facebook już działa, więc zobaczcie!

Jedziemy dla Czarka! A z nami RzeczJasna ? Czwórka ? Ostróda Reggae Festival? Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ? Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Krzysztof Janoś - konferansjer ? Oleśnica na rolkach ? Krystian Fabryka Druku ? ENGI.PLatform ? Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław ? www.Opineo.pl ? Rentis - smart way to travel ? Magielnik ? doWysłania.pl ? Simplyrent.pl - najlepsze oferty wynajmu samochodów ? Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik ? Ostróda News ? Moja Harmonia Życia - magazyn ? Menadżer Floty ? Reporterzy.info ? i cała armia Lubisiów!

??❤
2019-07-04, 07:56
facebook
Trzeciego dnia wyjechaliśmy z Siedlanowa z samego rana ? nie przeszkodziło to Karolinie, która postanowiła pojechać kawałek z Agata IWojciech, a także częściowo wytłumaczyć nam dalszą drogę. Dzięki! ?

W gminie Drelów postanowiliśmy się zatrzymać na krótki, śniadaniowy postój i w ten sposób trafiliśmy na przemiłą Panią Bożenkę, która ustawiła dla nas stolik i krzesełka, a także poczęstowała pyszną kawką i herbatką! Na chłodny poranek jak znalazł ? dziękujemy!

Następnie udaliśmy się w dalszą trasę bezpośrednio do Białej Podlaskiej. Na miejscu powitali nas rolkujący Wiceprezydent - Maciej Buczyński, który co prawda nie przyjechał do nas na nich, ale wraz z Rzeczniczką - Gabrielą Kuc-Stefaniuk wręczyli naszym rolkarzom pamiątkowe upominki ??❤️ które będziecie mogli wkrótce wylicytować na Rolki Reggae Licytacje ? Agata i Wojtek udzielili także wywiadu dla Radio Biper! A film z ich przyjazdu będziecie mogli podziwiać już niebawem na radiobiper.info ☺️

Bezpośrednio z Białej ruszyliśmy do Osscamp Turystyka i Rekreacja, gdzie powitali nas Sylwia, Przemek i Łukasz! Tam zregenerowaliśmy siły, zaklimatyzowaliśmy w domku, w którym spaliśmy i pędem rzuciliśmy się do przekazywania nowinek w Wieczornych Opowieściach #3. Wyjątkowo nadaliśmy je szybciej niż zazwyczaj ze względu na nasze zmęczenie ?

Nasz następny kierunek to ➡️ #Siematycze! Do zobaczenia wieczorem na naszym live’ie i w jutrzejszej retrospekcji! Nie zapomnijcie o śledzeniu naszej relacji na FanPage i Instagramie @rolkireggaerajd, gdyż co chwilkę pojawia się tam coś nowego ?

Pozdrawiam, Laura ?

Jedziemy dla Czarka! A z nami RzeczJasna ? Czwórka ? Ostróda Reggae Festival? Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"? Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Krzysztof Janoś - konferansjer ? Oleśnica na rolkach ? Krystian Fabryka Druku ? ENGI.PLatform ? Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław ? www.Opineo.pl ? Rentis - smart way to travel ? Magielnik ? doWysłania.pl ? Simplyrent.pl - najlepsze oferty wynajmu samochodów ? Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik ? Ostróda News ? Moja Harmonia Życia - magazyn ?Menadżer Floty ? Reporterzy.info ? i cała armia Lubisiów!

??❤
2019-07-03, 08:13
facebook
Drugi dzień rajdu już za nami!

Wyruszyliśmy z samego rana, a z nami przez pewien odcinek trasy Damian Syjonfam! ??❤️ Dziękujemy Ci za przemile spędzony czas w świetnym towarzystwie ?

Przemierzaliśmy drogi niezwykle trudne, ale i z nimi Agata IWojciech dali sobie radę! ? W rezultacie już o 18 byliśmy na miejscu - a żeby przebiegło to sprawnie Monika wraz z Julią i Wiktorem wyjechali po nas, abyśmy się nie pogubili. Przed Pałacem Potockich dołączyli do nas Natalia i Jakub. Wszyscy wspólnie oprowadzili nas wokół zabytku. Dziękujemy Wam raz jeszcze kochani ?

Zmęczeni udaliśmy się na odpoczynek, a nasze namioty rozstawiliśmy dzięki gościnności Karoliny, Justyny, Małgosi, Waldka, Izy i Michała. To właśnie razem z nimi nadawaliśmy Wieczorne Opowieści #2.

Życzliwość nie zna granic! Dziękujemy Wam wszystkim i każdemu z osobna ? #OneLove ??❤️

Jedziemy dla Czarka! A z nami RzeczJasna ? Czwórka ? Ostróda Reggae Festival? Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ? Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Krzysztof Janoś - konferansjer ? Oleśnica na rolkach ? Krystian Fabryka Druku ? ENGI.PLatform ? Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław ? www.Opineo.pl ? Rentis - smart way to travel ? Magielnik ? doWysłania.pl ? Simplyrent.pl - najlepsze oferty wynajmu samochodów ? Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik ? Ostróda News ? Moja Harmonia Życia - magazyn ?Menadżer Floty ? Reporterzy.info ? i cała armia Lubisiów!

??❤
2019-07-02, 11:46
facebook
W kinie, w Lublinie, kochaj mnie! ??

Pierwszy etap naszej wyprawy zaliczony! Trasa Lublin-Świdnik jak na pierwszy dzień idealna. Atrakcji po drodze po pachy ?

Zaskoczyła nas Magdalena Bambi Kamińska, która z całą ferajną pojawiła się na starcie i przywiozła bawełnę i jedwab w kolorowej postaci ??❤️
Były wywiady, było spotkanie z lubelskimi rolkarzami z Rollub, było zwiedzanie starówki ?

A co było potem? Wiecie z wczorajszych Wieczornych Opowieści. Dziś zapraszamy na kolejne. Opowiemy Wam, jak było na szlaku ze Świdnika do Radzynia.

Jedziemy dla Czarka! A z nami RzeczJasna ? Czwórka ? Ostróda Reggae Festival ? Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ? Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Krzysztof Janoś - konferansjer ? Oleśnica na rolkach ? Krystian Fabryka Druku ENGI.PLatform ? Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław ? www.Opineo.pl ? Magielnik ? doWysłania.pl ? Simplyrent.pl - najlepsze oferty wynajmu samochodów ? Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik ? Ostróda News ? Moja Harmonia Życia - magazyn ? Reporterzy.info ? i cała armia Lubisiów!

??❤
2019-07-01, 14:00
facebook
Cześć Lubisie! ??❤️
Jak już wspomnieliśmy w poprzednim poście - publikujemy filmik z dzisiejszego startu Rolki Reggae Rajd - 707 kilometrów dla Czarka w Lublinie!

Razem z nami wyruszyli rolkarze z grupy Rollub, którzy w trakcie przejazdu pokazali nam najciekawsze zakątki Lublina ?

Co widzieliśmy - opowiemy w Wieczornych Opowieściach, na które zapraszamy Was dzisiaj około 21:00.
2019-06-30, 17:15
facebook
Halo Lubisie! Agata IWojciech krążą po Lublinie, więc zgodnie z tradycją mamy dla Was garść zdjęć retrospekcyjnych. Czyli szybkie wspomnienie z ostatniego dnia przygotowań:

✨ Uroczyste przekazanie kluczyków do Wesołego Autobusu przez panią Agnieszkę z Rentis - smart way to travel.

✨ Nagrywanie z Justyną Butryn materiału dla TVP3 Wrocław (oglądajcie w poniedziałek FAKTY TVP3 Wrocław i Teleexpress TVP).

✨ Robienie Wesołego Autobusu na bóstwo u Karola z Krystian Fabryka Druku (Agata robiła za wzorzec).

A to jeszcze nie koniec! Wpadnijcie za godzinę! Zobaczycie co nagrała Laura na starcie Rolki Reggae Rajd (i będzie to znacznie więcej, niż Bartek złapał na live). A około 21 zapraszamy na tradycyjne, Wieczorne Opowieści!

Ahoj załoga!
??❤
2019-06-30, 16:16
facebook
Rajd bez apteczki jest jak harcerz bez finki ? Więc nasza rajdowa apteczka wyposażona jest ?SUPERPROFESJONALNIE❗?

Wszystko dzięki pani Ilonie z Apteki Familijnej w Oleśnicy, czyli stąd: ➡ https://goo.gl/maps/YkhTiXua18HbwDtVA

Pani Ilona postanowiła zadbać, żeby Agata IWojciech cali i zdrowi ? dojechali do Ostródy i przekazali Czarkowi gorące pozdrowienia. ? Bo cała Apteka Familijna trzyma za Czarka kciuki ✊✊ i mocno mu kibicuje!

Pani Ilono, WIELKIE dzięki! ??❤ Przekażemy pozdrowienia, a nawet ? wyściskamy Czarka. Joanna, co Ty na to❓?
2019-06-27, 18:16
facebook
Dzisiaj MEGASŁONECZNY ☀ dzień pod znakiem liczby 4⃣! Zostały CZTERY dni do startu, a do nas dotarła przesyłka specjalna od patronów z Czwórka - Polskie Radio❗

Jeśli od niedzieli, gdzieś na horyzoncie zobaczycie łopoczące żółte flagi, to znak, że ⛺? obóz rozbili tam Agata IWojciech oraz cała nasza zwariowana załoga! ? Człowiekowa też!

A równie OGNISTĄ wiadomość przesłała nam Joanna, mama Czarka. Na koncie Cezary Raczyński w Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" mamy już...

? 9917 złotych 32 grosze ?

Dzięki, załoga! ??❤ Dobijemy do 10 tysięcy przed startem❓ Spróbujmy Lubisie! Linki w komentarzach ⬇

Jadą z nami dla Czarka:
RzeczJasna ? Ostróda Reggae Festival ? Czwórka ❤ Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ? Krzysztof Janoś - konferansjer ❤ Oleśnica na rolkach ? Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław ? ENGI.PLatform ❤ Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik ? Opineo.pl ? Krystian Fabryka Druku ❤ Rentis - smart way to travel ? Magielnik ? doWysłania.pl ❤ Simplyrent.pl - najlepsze oferty wynajmu samochodów ? Ostróda News ? Menadżer Floty ❤ Moja Harmonia Życia - magazyn ? Reporterzy.info

Dziękujemy! ? #dajeszCzarek!
2019-06-26, 12:30
facebook
Fabryka nie śpi! Fabryka pracuje ? I to pełną parą! ?
Karol z Krystian Fabryka Druku w samym środku nocy przesłał nam coś, co musicie zobaczyć❗ Ha, nic dziwnego, że nie mógł zasnąć!

Pytaliście o leżaki i koszulki na ramiączkach? ? Oto i one!
Nowe cudeńka Karola można zamówić w Pomocnym Sklepiku: www.facebook.com/RolkiReggaeRajd/shop/ i na fd24.pl

KAŻDY zakup to pieniądze na konto Czarka! ? A przy okazji fajna, lubisiowa pamiątka! ? Dziękujemy Karol!

#dajeszCzarek! Patrz, co tu się dzieje!! ??❤
2019-06-25, 17:44
facebook
Hej #Lublin! Jesteście gotowi❓ Bo my już TAK❗ I wiemy co i jak ✊ Startujemy 30 czerwca o godzinie 10.00 z Lublin - Plac Litewski, skąd przez miasto przeprowadzi nas ekipa Rollub i Rolki Lublin. Dzięki załoga! Będzie nam bardzo miło❗

Kto tylko ma ochotę przybić ? i życzyć powodzenia na szlaku, zapraszamy na Plac Litewski❗ A kto ma za daleko - wszystko zobaczycie LIVE i na żywo w naszym rajdowym studio. Czyli tutaj, na FB ? Bądźcie z nami! Każdy kciuk się liczy!

Jadą z nami dla Czarka:
RzeczJasna ? Ostróda Reggae Festival ? Czwórka ❤ Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ? Krzysztof Janoś - konferansjer ❤ Oleśnica na rolkach ? Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław ? ENGI.PLatform ❤ Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik ? Opineo.pl ? Krystian Fabryka Druku ❤ Rentis - smart way to travel ? Magielnik ? doWysłania.pl ❤ Simplyrent.pl - najlepsze oferty wynajmu samochodów ? Ostróda News ? Menadżer Floty ❤ Moja Harmonia Życia - magazyn ? Reporterzy.info

Dziękujemy! ? #dajeszCzarek!

Chcesz pomóc Czarkowi w pierwszym od urodzenia kontakcie z rodzicami❓ Dołącz do Lubisiów❗ Linki w komentarzach ⬇️
2019-06-24, 18:30
facebook
Robimy #HAŁAS na cały kraj! ??? Piotr Galus Twój Trener zaprosił nas na antenę Czwórka - Polskie Radio, żeby porozmawiać o Rolki Reggae Rajd i o Cezary Raczyński, dla którego całe te zamieszanie robimy❗ Więc rozmawiamy ? Dziękujemy ekipie Radio Wrocław za zestawienie telemostu do Warszawy!

Rozmowy z Agata IWojciech i Bartłomiej Dwornik posłuchać można było 23 czerwca u naszych medialnych patronów Czwórka ? Podcast dostępny jest tutaj:

↘↘
https://www.polskieradio.pl/10/2773/Artykul/2329488,4-Bieg-23062019-1006
↗↗

Zapraszamy!
? 23 czerwca, godzina 10.00
?‍♂ audycja #4Bieg
? Czwórka Polskie Radio
? www.czworka.online

Piotr Galus Twój Trener ??❤ dzięki za zaproszenie!
Lubisie, napiszcie nam, jak wyszło! Sami jesteśmy ciekawi!

✊✊✊
#dajeszCzarek
2019-06-22, 09:15
facebook
Patrzymy, oczy przecieramy i jesteśmy sami pod GIGANTYCZNYM wrażeniem! Joanna, mama Czarka pisze, że na koncie Cezary Raczyński w Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" jest już...

? 9⃣8⃣1⃣7⃣ zł 3⃣2⃣ gr ?

Czyli brakuje już tylko nieco ponad 16 tysięcy❗ Lubisie ? Patroni ? Partnerzy ? Sponsorzy ? jesteście FENOMENALNI❗? W TAKIEJ drużynie nie ma rzeczy niemożliwych! DZIĘKUJEMY!

Też możesz pomóc Czarkowi z Agata IWojciech:

? dorzuć 20 zł do facebookowej puszki:
www.facebook.com/donate/819677718414241/
? licytuj albo wystaw swój fant:
www.facebook.com/groups/RolkiReggaeLicytacje/
? zamów charytatywny gadżet Rolki Reggae Rajd
www.facebook.com/RolkiReggaeRajd/shop/
? wszystkie możliwości tutaj:
www.rolkireggae.pl/#pomoc

POMAGAJMY! ??❤ #dajeszCzarek!
2019-06-21, 15:23
facebook
Aloha! Nadchodzą Zmiany Zmiany❗? A nawet całe pudło Zmian Zmian❗? Agata IWojciech już mają ich przedsmak ? i za chwilę się z Wami podzielą ? Zobaczcie!

Agata, Filip, dziękujemy ??❤ za NIESAMOWITĄ niespodziankę!
Prawdziwa PETARDA! ? A nawet KOSMOS!
2019-06-20, 12:24
facebook
WITAMY na naszym zwariowanym pokładzie kolejnego załoganta! ? Dariusz Bień i Kurier doWysłania.pl pomogą nam dostać się na metę Rolki Reggae Rajd!

Jak przystało na specjalistów od zarządzania flotą - dokładają się do paliwa dla ? Wesołego Autobusu, którym pojedzie sprzęt biwakowy, zapasowe rolki Agata IWojciech i cały majdan do nadawania dla Was relacji i LIVEów :D

Darek, wielkie dzięki! ??❤ Szacunek i #OneLove!
#dajeszCzarek!
2019-06-19, 16:49
facebook
Podobno, żeby coś się udało, trzeba mieć plecy ? No to takich SUPER pleców, jak nasza Agata ? nie ma NIKT na świecie! ✊

A Wojtek i Karol pleców nie mają, więc szukają ?‍♀ Konkretnie, to szukają chętnych na gadżety z Pomocnego Sklepiku Krystian Fabryka Druku. Bo KAŻDY JEDEN sprzedany drobiazg Rolki Reggae Rajd to ? pomoc dla Czarka❗

A jest w czym wybierać! Zobaczcie❗
➡ www.facebook.com/RolkiReggaeRajd/shop
2019-06-17, 19:21
facebook
Jest OGIEŃ! ??? Bo jest z nami GOŚĆ SPECJALNY, czyli ⭐ Antone. Postać znana doskonale wszystkim fanom ?? dobrego rapu. I reggae też, bo na jego ostatniej płycie ? "Antologia" usłyszycie takie nazwiska, jak ⭐ Kamil Bednarek ⭐ Rogal Salut Sound ⭐ Rafi ⭐ Sypniewski czy ⭐ Deadly Hunta.

Antone ma dla Was coś ? NIESAMOWITEGO! Zobaczcie i posłuchajcie! A potem chodźcie na Rolki Reggae Licytacje, żeby te niesamowitości ✊ zgarnąć dla siebie ? No i dla Czarka!

➡ www.facebook.com/groups/RolkiReggaeLicytacje/

Antone, z całego serducha dziękujemy! ??❤ One Love!
2019-06-16, 16:36
facebook
Kto ma ochotę zobaczyć, jak Bartłomiej Dwornik tańczy #dancehall❓?? UWAGA❗ To może śnić się Wam po nocach❗ I nie da się tego odzobaczyć!

Jest tylko jeden warunek ?? Posłuchajcie Bartka, a potem... klikamy tutaj ⬇️⬇️⬇️
www.facebook.com/donate/819677718414241/
i do niedzieli dobijamy do 2000 ??

Niech się dzieje, co chce! ??❤ Czas, start!
2019-06-13, 18:36
facebook
Dzisiaj, dla odmiany, to my się porozglądamy ?‍♂ Czy jest na sali jakiś Lubiś ze wschodnich województw?

Planujemy noclegi ? i potrzebujemy rekomendacji. Szukamy pola ⛺ namiotowego w rozsądnej cenie i KONIECZNIE z dostępem do ? prądu w miejscowościach (lub okolicy):

? Radzyń Podlaski
? Bielsk Podlaski

Ktoś coś? Każdą informację bierzemy pod uwagę!
DZIĘKI Z ⛰? GÓRY!
??❤

Edit:
CAMP Zatoka Augustów, Paintrun Szafranki - noclegi Suwałki, Sylwia Zawiślak i Osscamp Turystyka i Rekreacja www.osscamp.pl z Ossówki, panie Tomaszu i https://stim.olx.pl/ Siemiatycze, DZIĘKUJEMY za odzew i pomoc! :*
2019-06-12, 19:21
facebook
HIT❗ HIT ? HIT‼

Napisała do nas OSOBIŚCIE Ula Afro-Fryc, wicemistrzyni ŚWIATA w tańcu #Dancehall ??❤ Ma dla Was ASTRONOMICZNĄ wiadomość! ??

Na Rolki Reggae Licytacje trafiła właśnie ABSOLUTNIE FENOMENALNA gratka dla miłośniczek i miłośników tańca!

Ula, oddajemy Ci głos. Sama TO opowiedz! ?
A wy Lubisie, chodźcie szybciutko licytować!
⬇️⬇️⬇️
www.facebook.com/groups/RolkiReggaeLicytacje/permalink/331311391099752/

??❤
#OneLove! #dajeszCzarek!
2019-06-11, 20:44
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies