Rolki Reggae Rajd
Pomaganie na rolkach
facebook
Gościnne występy Rolki Reggae Rajd w Warszawie obfitowały w wydarzenia ? wzruszające, ? mrożące krew w żyłach, ? radosne i ? bolesne ? Jednym słowem: OGIEŃ!!!

Ola i Małgorzata ? Magdalena ? Michał ? An Ko ? Piotrek ? Piotr ? Marta i Paula ? DZIĘKUJEMY za spotkanie!

A dzisiaj słuchajcie Polskiego Radia Czwórka! Od godziny 22.00 Agata IWojciech na żywo gośćmi świątecznego wydania StrefaDread u Mirosław Maken Dzięciołowski ? w całej Polsce słuchać można tutaj: www.czworka.online

Tymczasem zobaczcie, co się działo wczoraj na ulicach stolicy ? i posłuchajcie cudownej piosenki "Powstanie" w wykonaniu Damian Syjonfam ??❤ One Love wszystkim!
2019-04-22, 10:57
facebook
Wszystko wielkanocno gotowe? Macie już plany na święta? ??? Nasze są BARDZO intensywne❗ Otóż, robimy NAJAZD NA WARSZAWĘ! ? I do tego - służbowo!

Do świątecznego wydania StrefaDread na antenie Czwórka Polskie Radio zaprosił nas Mirosław Maken Dzięciołowski❗?? JEDZIEMY!

I choć będzie to lany poniedziałek, NIE BĘDZIE LANIA WODY! ?? Poopowiadamy Wam o ? pomaganiu, ?miłości i oczywiście ❤ o Rolki Reggae Rajd 2019! Bo to już za chwilę, a Czwórka - Polskie Radio jest naszym patronem!

Zaplanujcie więc sobie wieczór!
? 22 kwietnia w poniedziałek,
⏰ 22.00 – 00.00
? Polskie Radio Czwórka
? www.czworka.online
? Agata IWojciech na żywo w eterze!

A w komentarzach podpowiedzcie nam tytuły piosenek o pomaganiu ✊ Podrzucimy Makenowi do playlisty na poniedziałkowy wieczór, a i nam przyda się do kilku niecnych celów! ??

Kochani Lubisie, do usłyszenia w poniedziałek! ??❤ Ale zaglądajcie do nas też w międzyczasie, bo... coś się pojawi! ?
2019-04-18, 20:43
facebook
Czekaliśmy z zapartym tchem, ale oto JEST❗ W serwisie Biuro Rekordów pojawił się właśnie OFICJALNY wpis o ustanowieniu przez Agata IWojciech Rekordu Polski ??? I jak pięknie opisany!

Kochani Lubisie! Jeszcze raz dziękujemy za trzymanie kciuków i... ??❤ Prosimy o nie puszczanie! Będą nam za chwilę potrzebne! ? Szczegóły... jutro! I pojutrze. I... szykujcie się! ? Jedziemy dalej!

????
www.rolkireggae.pl
2019-04-15, 21:16
facebook
#Piątek, #piąteczek, #piątunio... A może by tak zmienić środek transportu❓ Co Wy na to, Lubisie❓? Motoroki!

??❤
www.rolkireggae.pl
707 kilometrów Lublin - Ostróda
#dajeszCzarek
2019-04-12, 16:40
facebook
Musimy się Wam pochwalić czymś niezwykłym i wyjątkowym❗? Nasze kibicki z Oleśnicy: Maja i Elwira zaprosiły nas do siebie z wizytą. Same uwielbiają pomagać, więc było to niezwykłe spotkanie, które zaowocuje... Ale o tym wkrótce! ?

A my dostaliśmy FANTASTYCZNY prezent! ?? Obrazek i wiersz o Agata IWojciech i Rolki Reggae Rajd ??❤ Są przepiękne! MUSIMY się Wam nimi pochwalić!

Maja, Elwira, dziękujemy za zaproszenie! ? Uściski dla Waszych bliskich! ? OneLove!
2019-04-07, 17:17
facebook
Hej załoga! ??❤ CEPA Rolki Reggae Rekord. Agata i Wojtek 24 godziny na rolkach! przechodzi do historii. Mamy dla Was film, który zbiera wszystko, co działo się w ten szalony weekend 30-31 marca ?

Raz jeszcze z całego serca dziękujemy, że byliście z nami! ✊ Za każdego kciuka, (y) za każdego lajka i za ? każde dobre słowo! A przede wszystkim za pomoc dzieciom z ⛵ kliniki Przylądek Nadziei. Niech szybko wracają do zdrowia!

Zobaczcie, co działo się we wrocławskim Rynku, wybaczcie jakość (facebookowe live mocno ją ograniczają) i posłuchajcie pięknej piosenki ?? KTO SIŁĘ MA, którą podarował nam do tej produkcji sam Damian Syjonfam!

Dziękujemy raz jeszcze za pomoc www.cepa.pl ? Przylądek Nadziei ? Wolontariat Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" ? Hard Rock Cafe Wrocław ? Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk ? Krystian Fabryka Druku ? Biuro Rekordów ? OlesnicaInfo.pl ? MojaOlesnica.pl ? Oleśniczanin - Oleśnica Nasze Miasto ? Reporterzy.info ? Karola ? Klaudia ? Jakub ? Mariusz ? Rafał ? i wszystkim Lubisiom i kibicom!

A my już szykujemy się do kolejnego projektu!

Ahoj, przygodo! ??❤ One Love!
Agata IWojciech, Bartłomiej Dwornik
www.rolkireggae.pl
2019-04-04, 18:12
facebook
Zawsze nam się wydawało, że to my tu z jesteśmy zakręceni i zwariowani ?? OTÓŻ NIE❗ Niniejszym oddajemy palmę pierwszeństwa ??

To, co właśnie zrobiła ekipa ENGI.PLatform przejdzie do historii MONUMENTALNYCH, Rolki-Reggae-Rajdowych produkcji, zawieszając poprzeczkę ? kilkadziesiąt metrów nad ziemią...

Biegają, rolkują i LATAJĄ dla Cezary Raczyński! ?? I jeszcze, na deser, SPONSORUJĄ kilometry Rolki Reggae Rajd 2019❗ TO JEST OGIEŃ! ???

Brawo ENGI.PLatform! ? Brawo Cielmice! ? Agata IWojciech i Bartłomiej Dwornik chylą czoła w podziwie❗ Joanna, RzeczJasna, Ostróda Reggae Festival, Ostróda News, Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", czy Wy to widzicie❓

#DajeszCzarek!
2019-04-02, 16:12
facebook
Trochę już odespaliśmy... ? A to oznacza, że nadeszła pora na... ? jeszcze kilka zdjęć z drugiej części CEPA Rolki Reggae Rekord. Agata i Wojtek 24 godziny na rolkach! oraz...

? długo oczekiwane rozwiązanie konkursu Rolki Reggae Rajd i Hard Rock Cafe Wrocław ? Pytaliśmy o to ILE KILOMETRÓW przejadą Agata IWojciech podczas ustanawiania rekordu Polski w Najdłuższej Sztafecie na Rolkach. Odpowiedź to... ??

⚡ 316 KILOMETRÓW
czyli ? 160 Agaty + ? 156 Wojtka

Jak wynika z naszych obliczeń, najbliżej były dwie osoby:
? Beata Giedroyć (310 km)
? Monika Marchewka (300 km)
GRATULUJEMY! ? Prosimy o kontakt w wiadomości!

(Jeśli czyjś wynik przegapiliśmy, albo coś pomyliliśmy - dajcie znać w komentarzu, albo w wiadomości❗)

Jeszcze raz dziękujemy, że byliście wszyscy z nami i dodawaliście sił! ?? Bez Was, kochani Lubisie, nie dalibyśmy rady!

One Love! ??❤ www.rolkireggae.pl
2019-04-01, 21:44
facebook
Kochani Lubisie! ??❤ Jeszcze do północy możecie nam nawrzucać ile wlezie❗? Do facebookowej puszki ze zbiórką dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei. Dorzućcie i udostępniajcie:
? www.facebook.com/donate/2260088174049112/

A tymczasem w Fundacji Justyna, Kasia i Bartłomiej Dwornik policzyli zawartość puszek z soboty i niedzieli w Rynku. Zebrała się piękna kwota ? 3159,51 zł • 20,22 euro • 5 funtów❗? Wielkie BRAWA dla Wolontariat Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"!

Do tego trzeba dodać jeszcze 3500 zł od sponsora, firmy CEPA (www.cepa.pl) i 1493 złote ze zbiórki na Facebooku, która WCIĄŻ TRWA.

Czyli wszyscy razem (po przeliczeniu walut po dzisiejszym kursie) zebraliśmy dla dzieciaków:
8⃣2⃣6⃣4⃣zł 5⃣8⃣gr
(a może być jeszcze więcej!)

DZIĘKUJEMY❗ Jesteście NAJWSPANIALSZYMI Lubisiami na Ziemi! ?? One Love dla wszystkich firm i instytucji, które pomogły w realizacji CEPA Rolki Reggae Rekord. Agata i Wojtek 24 godziny na rolkach! czyli:

? CEPA (www.cepa.pl)
? Polski Związek Sportów Wrotkarskich
? Hard Rock Cafe Wrocław
? Krystian Fabryka Druku
? Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk
? Biuro Rekordów
? OlesnicaInfo.pl
? MojaOlesnica.pl
? Oleśniczanin - Oleśnica Nasze Miasto
? Reporterzy.info
? Przylądek Nadziei

oraz oczywiście nasza Rekordowa załoga, która wszystko miała pod czujną kontrolą przez całą dobę! BRAWA DLA WAS!
Karola ❤️ Klaudia ❤ Jakub ❤ Mariusz ❤ Rafał

(A my zabieramy się za rozwiązywanie konkursu)
2019-04-01, 15:19
facebook
Kochani Lubisie, za kwadrans półmetek! ✊✊ Mamy dla Was foto podsumowanie pierwszej połowy CEPA Rolki Reggae Rekord. Agata i Wojtek 24 godziny na rolkach!

Dołączajcie do wydarzenia, tu wchodzimy na żywo co godzinę:
https://www.facebook.com/events/384325372148607/

I przypominamy o zbiórce dla dzieci z Przylądek Nadziei! Małym wojownikom w walce z rakiem możecie pomóc wrzucając grosik do naszej puszki na Rynku, albo na Facebooku:
https://www.facebook.com/donate/2260088174049112/

Zapraszamy i bądźcie z nami do godziny 13.00 w niedzielę! ? Trzymajcie kciuki!

I przypominamy o konkursie! Kto zgadnie ile kilometrów przejadą Agata i Wojtek podczas CEPA Rolki Reggae Rekord? Wpisujcie propozycje w komentarzach! ⚡ Do wygrania kubek termiczny i torba od Hard Rock Cafe Wrocław! ???

One Love! ??❤️
Rekord Polski w Najdłuższej Sztafecie Na Rolkach
www.rolkireggae.pl/rekord
2019-03-30, 23:53
facebook
Lubisie kochani, my już gotowi, a Wy❓ Już w tę sobotę spróbujemy ustanowić CEPA Rolki Reggae Rekord. Agata i Wojtek 24 godziny na rolkach! żeby pomóc chorym na raka dzieciom z kliniki Przylądek Nadziei ?

Jeździmy NON STOP przez 24 godziny. Start w sobotę o 12.00 ? finał w niedzielę o 13.00. To jest ?? OGIEŃ!
Relacje i transmisje będziemy umieszczać tutaj:
www.facebook.com/events/384325372148607/

Bądźcie z nami, chodźcie pokibicować na Wrocławski Rynek i wrzucić kilka złotych do puszek wolontariuszy! ? A kto nie może osobiście, prosimy o choćby drobny datek ? do naszej puszki na Facebooku. Pomóżmy dzieciakom wyzdrowieć!
www.facebook.com/donate/2260088174049112/

Jadą z nami: CEPA (www.cepa.pl) ? Przylądek Nadziei ? Wolontariat Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" ? Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk ? Hard Rock Cafe Wrocław ? Krystian Fabryka Druku ? Magielnik ? Biuro Rekordów ? Bartłomiej Dwornik ? OlesnicaInfo.pl ? MojaOlesnica.pl ? Oleśniczanin - Oleśnica Nasze Miasto ? Reporterzy.info

Dziękujemy i do zobaczenia na Rynku!
ZAPRASZAMY! ??❤ One Love!
Agata IWojciech

www.rolkireggae.pl/rekord
2019-03-28, 07:41
facebook
Pomaganie jest SUPER❗ 30 marca Agata IWojciech ruszają po rekord Polski w Najdłuższej Sztafecie Na Rolkach, żeby pomóc dzieciom chorym na raka, które leczą się w klinice Przylądek Nadziei.

Jak pomagamy❓ Podczas CEPA Rolki Reggae Rekord. Agata i Wojtek 24 godziny na rolkach! rozglądajcie się za wolontariuszami z Wolontariat Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" i wrzucajcie im ile kto może do puszek!

A jeśli nie możecie być z nami 30 i 31 marca, weźcie udział już teraz w zbiórce na Facebooku!? Dajcie znać znajomym!
➡ www.facebook.com/donate/2260088174049112/

WAŻNE!
Minimalna kwota to 19 złotych (trzeba ją wpisać po kliknęciu w INNE). Nie możemy zmienić domyślnych kwot, proponowanych przez Facebook ?

Dziękujemy! ? One Love!
www.rolkireggae.pl/rekord
2019-03-26, 07:43
facebook
A nasza wczorajsza misja specjalna wyglądała tak! ??❤️ Pozdrawiamy, Mia! ?? Rośnie nam tu mistrzyni rolek!

Uściski dla wszystkich dzieciaków, które dzielnie walczą z rakiem w klinice Przylądek Nadziei ?? Cieszymy się, że możemy choć troszeczkę pomóc!
2019-03-24, 13:03
facebook
Cezary Raczyński i Joanna Raczyńska, dzisiaj mamy dla Was i dla wszystkich Lubisiów FENOMENALNĄ wiadomość ??? z pokładu Rolki Reggae Rajd 2019!

Dołącza do nas Paula Paczka i jej NIESAMOWITY Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław❗??? Paula podnosi wartość kilometra o kolejną złotówkę! I ma Wam coś do powiedzenia!

Dziękujemy, Paula! ? Hej, Lubisie, odwiedzajcie Dzikiego Zwierza! To sklep ludzi ze złotymi sercami!!!

Facebook ? www.facebook.com/sklepDzikiZwierz/
Allegro ? https://allegro.pl/uzytkownik/SklepDzikiZwierz

One Love!
http://rolkireggae.pl
??❤
2019-03-21, 17:25
facebook
Jak HAŁASOWAĆ, to z ROZMACHEM! ?? Na pokładzie CEPA Rolki Reggae Rekord. Agata i Wojtek 24 godziny na rolkach! dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei witamy ? NIE-SA-MO-WI-TE-GO ? gościa!

Pan Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk objął HONOROWY PATRONAT nad naszym wyzwaniem! ?❗? A Agata IWojciech starają się namówić pana prezydenta do... Zobaczcie sami! ??

Panie Jacku, DZIĘKUJEMY! ? Do zobaczenia na starcie, 30 marca, godz. 12.00 na wrocławskim Rynku!

?
Rekord Polski biją z nami:
Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk ? CEPA (www.cepa.pl) ? Przylądek Nadziei ? Wolontariat Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" ? Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Hard Rock Cafe Wrocław ? Krystian Fabryka Druku ? Bartłomiej Dwornik Dwornik.pl ? OlesnicaInfo.pl ? MojaOlesnica.pl ? Oleśniczanin - Oleśnica Nasze Miasto ? Reporterzy.info

Pamiętajcie, że już teraz można wrzucić datek dla dzieci z Przylądka do facebookowej puszki! Liczy się każdy grosik!
https://www.facebook.com/donate/2260088174049112/
??❤

www.rolkireggae.pl/rekord
2019-03-19, 16:09
facebook
TO JEST OGIEŃ❗??? W biciu Rekordu Polski w Najdłuższej Sztafecie na Rolkach pomagać nam będzie ? SPONSOR TYTULARNY: firma CEPA z Bykowa!✊

Po wrocławskim Rynku dla dzieci z kliniki Przylądek Nadziei jechać więc będzie CEPA Rolki Reggae Rekord. Agata i Wojtek 24 godziny na rolkach!?

Wszystkie dzieciaki z ⛵ Przylądka, kibiców i Was, ? wspaniali Lubisie, pozdrawiają i zagrzewają do boju:

? Tomasz Joachmiak (kierownik)
? Joanna Myca-Nowak (wiceprezees)
? Jakub Stachura (prezes)
? Maja Żukowska (wicedyrektor)
? cała załoga firmy CEPA (www.cepa.pl)
? oraz Agata IWojciech!

CEPA, witamy na pokładzie! ??❤ Dziękujemy za WIELKIE serducha dla dzieci chorych na raka!

Rekord Polski biją z nami:
CEPA (www.cepa.pl) ? Przylądek Nadziei ? Wolontariat Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" ? Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Hard Rock Cafe Wrocław ? Krystian Fabryka Druku ? Bartłomiej Dwornik Dwornik.pl ? OlesnicaInfo.pl ? MojaOlesnica.pl ? Oleśniczanin - Oleśnica Nasze Miasto ? Reporterzy.info

Kibicujcie w wydarzeniu:
CEPA Rolki Reggae Rekord. Agata i Wojtek 24 godziny na rolkach!
https://www.facebook.com/events/384325372148607

Widzimy się na starcie!
? 30 marca, godz. 12.00 na wrocławskim Rynku!
2019-03-16, 14:52
facebook
Nasze WSPANIAŁE Panie ? Ladies ? Frauen ? Dames ? Señoras ? Ženy ? Дамы ? Damer ? Hölgyeim ? Signore ? 女士们和女佣 ? גבירותי ? i Lubisiówny z całego świata!

Na ręce Agaty przekazujemy Wam zakręcone życzenia WSZYSTKIEGO NAJ!! ??❤️ One Love!

Wojtek?️Bartek
2019-03-08, 06:55
facebook
Param pam pam pam! ??? Tak oficjalnie nie było jeszcze nigdy! ? JEST OGIEŃ!

Agata IWojciech mają FORMALNĄ zgodę, żeby WE DWOJE, nie utrudniając ruchu i w TEMPIE SPACEROWYM zająć wrocławską szpilkostradę ?✊? na 24 godziny!

Wszystko dlatego, że Rolki Reggae Rekord. Agata i Wojtek 24 godziny na rolkach! ⏱? będzie też PROMOWANIEM BEZPIECZNEJ JAZDY na rolkach ?? w miejscach publicznych!

Dzięki, Przylądek Nadziei! ? Dzięki, Urząd Miejski Wrocławia! ? Hej, Biuro Rekordów, jedziemy!!

Zapraszamy do kibicowania w wydarzeniu!
https://www.facebook.com/events/384325372148607/
??❤️
2019-03-05, 18:50
facebook
Żeby robić #HAŁAS trzeba mieć solidne nagłośnienie ??? Dlatego MUSIMY się Wam koniecznie pochwalić: Rolki Reggae Rajd 2019 będzie mieć NAJLEPSZE nagłośnienie na świecie! ??❤

???
Patronat nad naszym zwariowanym projektem OFICJALNIE objęła Czwórka❗ Najbardziej #REGGAE #RADIO w Polsce❗ JEST OGIEŃ! ???

? Czwórka - Polskie Radio
? StrefaDread

Dzięki, że jesteście z nami! ? Jedziemy w rytmie Czwórki!

??❤
#OneLove!
http://rolkireggae.pl
2019-02-24, 15:01
facebook
Hej, Lubisie! ? Tym razem meldujemy się na pokładzie akcji #pokaPITa Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową i Przylądek Nadziei.

9 milionów Polaków w swoich PIT-ach nie wypełnia pola 1%❗? A to przecież najprostszy sposób, żeby POMÓC POTRZEBUJĄCYM! I na dodatek - to NIC NIE KOSZTUJE❗

Pamiętajcie, żeby przekazać 1% podatku! I weźcie udział z nami w akcji #pokaPITa!

? Zróbcie sobie fotkę albo filmik o przekazywaniu 1%,
? wrzućcie u siebie na Facebook albo Instagram,
? dodajcie hasztag #pokaPITa

i DAJCIE PRZYKŁAD, że warto pomagać!

Więcej informacji znajdziecie tu ➡ https://naratunek.org/pokapita/
??❤
2019-02-19, 14:38
facebook
Halo, halo!!! ?? A to ci niespodzianka!!!
Dziś o 20.30 byliśmy gośćmi NA ŻYWO na antenie Radio Pięć Ełk❗

Zaprosił nas pan Zbyszek z programu Pozytywnie nastrój ? Było dużo dobrej muzyki i dobrej energii! ⚡⚡

Zapraszamy do słuchania podcastu!
https://www.mixcloud.com/zostrowski/pozytywnie-nastrój-18-02-19/

Dzięki, Radio Pięć! Do zobaczenia na trasie!

??❤
http://rolkireggae.pl
2019-02-18, 19:47
facebook
My też dostaliśmy walentynkowy prezent!! ?❤ Karolina z RzeczJasna przygotowała PRZECUDNY film z naszej wizyty w Ostródzie, spotkania z Joanna i Cezary Raczyński i o szczegółach Rolki Reggae Rajd 2019 ?

Chodźcie zobaczyć całą zwariowaną ekipę od #HAŁASOWANIA dla Czarka! ? Polajkujcie i pokomentujcie też naszych patronów z RzeczJasna ? Niech wiedzą, że robią DOBRĄ ROBOTĘ! ?

Dzięki Karolina! One Love!
??❤
http://rolkireggae.pl
2019-02-16, 11:06
facebook
Hej, hej! Dla NAJFAJNIEJSZYCH Lubisiów na świecie ?? wysyłamy dzisiaj specjalną WALENTYNKĘ.

WIELKIE serce dla ludzi z WIELKIMI serduchami❗? Dziękujemy, że jesteście z nami! Bez Was cały ten #HAŁAS przeszedłby bez echa! ?

A szczególne serduszka lecą dziś do naszych wszystkich zwariowanych mamusiek i cudownych dzieciaków❗ Marta i Majoszka ? Dorota, Staś, Kuba i Ania ? Magdalena i Kacper ? Agata i Hania ? Joanna i Cezary Raczyński ? pozdrawiamy Was Walentynkowo ze wszystkimi Lubisiami z całego świata! ?

??❤
http://rolkireggae.pl
2019-02-14, 16:06
facebook
Zwariowana załoga gotowa do działania! ? Na pokładzie Rolki Reggae Rajd w Ostródzie zameldowali się Karolina Iszoro ? Bartłomiej Dwornik ? Piotr Kolaj ? Beata Wska ? Agata IWojciech ? Joanna Raczyńska i Cezary Raczyński ??❤ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Plany przygotowane, scenariusz rozpisany, karty rozdane ♦♣ Kochani Lubisie, to będzie OOOOOGIEŃ❗?

Jedziemy dla Czarka! ??❤ Dzięki, że jesteście z nami!
http://rolkireggae.pl
2019-02-10, 14:49
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies