Wszystko wielkanocno gotowe? Macie już plany na święta? ??? Nasze są BARDZO intensywne❗ Otóż, robimy NAJAZD NA WARSZAWĘ! ? I do tego - służbowo!
Wszystko wielkanocno gotowe? Macie już plany na święta? ??? Nasze są BARDZO intensywne❗ Otóż, robimy NAJAZD NA WARSZAWĘ! ? I do tego - służbowo! Do świątecznego wydania StrefaDread na antenie Czwórka Polskie Radio zaprosił nas Mirosław Maken Dzięciołowski❗?? JEDZIEMY! I choć będzie to lany poniedziałek, NIE BĘDZIE LANIA WODY! ?? Poopowiadamy Wam o ? pomaganiu, ?miłości i oczywiście ❤ o Rolki Reggae Rajd 2019! Bo to już za chwilę, a Czwórka - Polskie Radio jest naszym patronem! Zaplanujcie więc sobie wieczór! ? 22 kwietnia w poniedziałek, ⏰ 22.00 – 00.00 ? Polskie Radio Czwórka ? www.czworka.online ? Agata IWojciech na żywo w eterze! A w komentarzach podpowiedzcie nam tytuły piosenek o pomaganiu ✊ Podrzucimy Makenowi do playlisty na poniedziałkowy wieczór, a i nam przyda się do kilku niecnych celów! ?? Kochani Lubisie, do usłyszenia w poniedziałek! ??❤ Ale zaglądajcie do nas też w międzyczasie, bo... coś się pojawi! ?
2019-04-18, 20:43
Wszystko wielkanocno gotowe? Macie już plany na święta? ??? Nasze są BARDZO intensywne❗ Otóż, robimy NAJAZD NA WARSZAWĘ! ? I do tego - służbowo!

Do świątecznego wydania StrefaDread na antenie Czwórka Polskie Radio zaprosił nas Mirosław Maken Dzięciołowski❗?? JEDZIEMY!

I choć będzie to lany poniedziałek, NIE BĘDZIE LANIA WODY! ?? Poopowiadamy Wam o ? pomaganiu, ?miłości i oczywiście ❤ o Rolki Reggae Rajd 2019! Bo to już za chwilę, a Czwórka - Polskie Radio jest naszym patronem!

Zaplanujcie więc sobie wieczór!
? 22 kwietnia w poniedziałek,
⏰ 22.00 – 00.00
? Polskie Radio Czwórka
? www.czworka.online
? Agata IWojciech na żywo w eterze!

A w komentarzach podpowiedzcie nam tytuły piosenek o pomaganiu ✊ Podrzucimy Makenowi do playlisty na poniedziałkowy wieczór, a i nam przyda się do kilku niecnych celów! ??

Kochani Lubisie, do usłyszenia w poniedziałek! ??❤ Ale zaglądajcie do nas też w międzyczasie, bo... coś się pojawi! ?
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy