TAKĄ informacją to my możemy zaczynać każdy #weekend! ??? Na pokładzie Rolki Reggae Rajd 2019 zameldował się właśnie ? Krzysztof Janoś - konferansjer z Wrocławia❗?
TAKĄ informacją to my możemy zaczynać każdy #weekend! ??? Na pokładzie Rolki Reggae Rajd 2019 zameldował się właśnie ? Krzysztof Janoś - konferansjer z Wrocławia❗? Krzyśka znacie z programu Misja na Marsa na antenie Radio RAM, ale dzisiaj występuje w ZUPEŁNIE innej roli ? Wiecie co zrobił❓ Ufundował ? PIĘĆ PAKIETÓW kilometrów (5 × 707 złotych!!!!) ? dla Czarka i tym samym został NAJHOJNIEJSZYM SPONSOREM Rajdu❗ Krzysztof Janoś to najlepszy konferansjer na wschód od Odry (i zachód też! ✊), a dziś jeszcze pokazał, że ma NAJWIĘKSZE serducho na świecie! ??❤ Wielki, WIELKI szacunek! Hej, Lubisie! ?? Wielkie brawa dla Krzyśka❗ Sponsorzy, bierzcie przykład z www.konferansjer.com.pl❗ Joanna, Cezary Raczyński, zobaczcie, co się tu dzieje❗ WOW❗? Jest OGIEŃ!
2019-05-25, 09:38
TAKĄ informacją to my możemy zaczynać każdy #weekend! ??? Na pokładzie Rolki Reggae Rajd 2019 zameldował się właśnie ? Krzysztof Janoś - konferansjer z Wrocławia❗?

Krzyśka znacie z programu Misja na Marsa na antenie Radio RAM, ale dzisiaj występuje w ZUPEŁNIE innej roli ? Wiecie co zrobił❓ Ufundował ? PIĘĆ PAKIETÓW kilometrów (5 × 707 złotych!!!!) ? dla Czarka i tym samym został NAJHOJNIEJSZYM SPONSOREM Rajdu❗

Krzysztof Janoś to najlepszy konferansjer na wschód od Odry (i zachód też! ✊), a dziś jeszcze pokazał, że ma NAJWIĘKSZE serducho na świecie! ??❤ Wielki, WIELKI szacunek!

Hej, Lubisie! ?? Wielkie brawa dla Krzyśka❗
Sponsorzy, bierzcie przykład z www.konferansjer.com.pl❗
Joanna, Cezary Raczyński, zobaczcie, co się tu dzieje❗
WOW❗? Jest OGIEŃ!
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy