Hmmmm... musimy się POWAŻNIE zastanowić nad wydaniem kalendarza ? Na letnie miesiące i Żar Tropików już nawet coś mamy❗?
Hmmmm... musimy się POWAŻNIE zastanowić nad wydaniem kalendarza ? Na letnie miesiące i Żar Tropików już nawet coś mamy❗? A wszystko dzięki Krystian Fabryka Druku. Bo to właśnie DZIŚ ? Karol i Sylwia, zgodnie z obietnicą uruchomili sprzedaż Rolko-Reggae-Rajdowych gadżetów w sklepie fd24.pl❗?✊ A NAJCUDOWNIEJSZE jest w tym to, że kupując KAŻDY JEDEN produkt z naszym logo pomagacie Czarkowi! ? Przy każdym znajdziecie ☝ DOKŁADNĄ informację, jaka kwota trafia na pomoc Cezary Raczyński! A Karol - wielkie, WIELKIE BRAWA ??? - nie oszczędzał! Wszystkie produkty znajdziecie w naszym facebookowym sklepiku i na fd24.pl. Linki podajemy w komentarzach, żeby nam Facebook nie obciął zasięgów :D A teraz APLAUZ DLA KAROLA I SYLWII! ??? Dziękujemy! ??❤ #dajeszCzarek!
2019-06-10, 19:51
Hmmmm... musimy się POWAŻNIE zastanowić nad wydaniem kalendarza ? Na letnie miesiące i Żar Tropików już nawet coś mamy❗?

A wszystko dzięki Krystian Fabryka Druku. Bo to właśnie DZIŚ ? Karol i Sylwia, zgodnie z obietnicą uruchomili sprzedaż Rolko-Reggae-Rajdowych gadżetów w sklepie fd24.pl❗?✊

A NAJCUDOWNIEJSZE jest w tym to, że kupując KAŻDY JEDEN produkt z naszym logo pomagacie Czarkowi! ? Przy każdym znajdziecie ☝ DOKŁADNĄ informację, jaka kwota trafia na pomoc Cezary Raczyński! A Karol - wielkie, WIELKIE BRAWA ??? - nie oszczędzał!

Wszystkie produkty znajdziecie w naszym facebookowym sklepiku i na fd24.pl. Linki podajemy w komentarzach, żeby nam Facebook nie obciął zasięgów :D

A teraz APLAUZ DLA KAROLA I SYLWII! ???
Dziękujemy!
??❤
#dajeszCzarek!
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy