Cześć Lubisie❗??❤ Mamy dziś dla Was smakowity kąsek, a mianowicie film, który powstał podczas Rolki Reggae Express. Kręcimy setkę dla Bartka!???
Cześć Lubisie❗??❤ Mamy dziś dla Was smakowity kąsek, a mianowicie film, który powstał podczas Rolki Reggae Express. Kręcimy setkę dla Bartka!??? Kto był z Agata IWojciech 14 września w Szczodrem, niech pilnie ogląda, powspomina i szuka siebie na kadrach ??‍♀ A kto tym razem być nie mógł, niech poczuje tę ? moc i dobrą ⚡ energię, która tego dnia przyniosła w Szczodrem MILIONY UŚMIECHÓW. A przede wszystkim pomoc dla Bartek Brona w powrocie do zdrowia! Bartek, trzymaj się dzielnie! ??❤ Jest z Tobą cała armia Lubisiów❗ Kochani, dziękujemy że byliście z nami i znów, wspólnie, zrobiliśmy kawał dobrej roboty❗ ONE LOVE❗ W tle, jak zwykle gra dla Was nasz Przyjaciel Damian Syjonfam & ComeYah z przepiękną piosenką "Cud Prawdziwy" ??❤
2019-09-26, 07:17
Cześć Lubisie❗??❤ Mamy dziś dla Was smakowity kąsek, a mianowicie film, który powstał podczas Rolki Reggae Express. Kręcimy setkę dla Bartka!???

Kto był z Agata IWojciech 14 września w Szczodrem, niech pilnie ogląda, powspomina i szuka siebie na kadrach ??‍♀ A kto tym razem być nie mógł, niech poczuje tę ? moc i dobrą ⚡ energię, która tego dnia przyniosła w Szczodrem MILIONY UŚMIECHÓW. A przede wszystkim pomoc dla Bartek Brona w powrocie do zdrowia!

Bartek, trzymaj się dzielnie! ??❤ Jest z Tobą cała armia Lubisiów❗
Kochani, dziękujemy że byliście z nami i znów, wspólnie, zrobiliśmy kawał dobrej roboty❗ ONE LOVE❗

W tle, jak zwykle gra dla Was nasz Przyjaciel Damian Syjonfam & ComeYah z przepiękną piosenką "Cud Prawdziwy"

??❤
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy