Ostróda Reggae Festival 2019 już za nami... Szybko zleciał. Zdecydowanie ⌛ ZA szybko! Ale dla tych czterech dni ? warto było przejechać z Lublina do Ostródy! Kilka najfajniejszych ⭐ chwil, ⭐ sytuacji i ⭐ spotkań uwieczniliśmy na zdjęciach. Zobaczcie je i
Ostróda Reggae Festival 2019 już za nami... Szybko zleciał. Zdecydowanie ⌛ ZA szybko! Ale dla tych czterech dni ? warto było przejechać z Lublina do Ostródy! Kilka najfajniejszych ⭐ chwil, ⭐ sytuacji i ⭐ spotkań uwieczniliśmy na zdjęciach. Zobaczcie je i Wy! Do końca tygodnia będziemy mieli już ostateczne ? podsumowanie kwot, jakie udało się zebrać na system C-Eye dla Czarka. Na tę chwilę jest to ✊ 17977 zł 65 gr i to jeszcze NIE KONIEC❗ Spływają wciąż wpłaty z ostatnich licytacji, a Wy jeszcze przez kilka dni możecie pomagać. Szczegóły i linki w komentarzu ⬇ pod postem Dziękujemy, kochani Lubisie, że byliście z nami przez ten cały czas ? Zaglądajcie do nas i trzymajcie kciuki za kolejne zwariowane pomysły! A o nich ??❤ już wkrótce! Ściskamy Was mocno! ? Agata IWojciech ? Laura Kwoczała Fotografia ❤ Bartłomiej Dwornik #OneLove!
2019-07-16, 21:35
Ostróda Reggae Festival 2019 już za nami... Szybko zleciał. Zdecydowanie ⌛ ZA szybko! Ale dla tych czterech dni ? warto było przejechać z Lublina do Ostródy! Kilka najfajniejszych ⭐ chwil, ⭐ sytuacji i ⭐ spotkań uwieczniliśmy na zdjęciach. Zobaczcie je i Wy!

Do końca tygodnia będziemy mieli już ostateczne ? podsumowanie kwot, jakie udało się zebrać na system C-Eye dla Czarka. Na tę chwilę jest to ✊ 17977 zł 65 gr i to jeszcze NIE KONIEC❗ Spływają wciąż wpłaty z ostatnich licytacji, a Wy jeszcze przez kilka dni możecie pomagać. Szczegóły i linki w komentarzu ⬇ pod postem

Dziękujemy, kochani Lubisie, że byliście z nami przez ten cały czas ? Zaglądajcie do nas i trzymajcie kciuki za kolejne zwariowane pomysły! A o nich ??❤ już wkrótce!

Ściskamy Was mocno!
? Agata IWojciech
? Laura Kwoczała Fotografia
❤ Bartłomiej Dwornik

#OneLove!
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy