Lubisie kochani! ??❤ Zapraszamy Was do Rolki Reggae Namiotu na Ostróda Reggae Festival! Rozbiliśmy się tuż obok strefy kulinarnej, żebyście mieli blisko :)
Lubisie kochani! ??❤ Zapraszamy Was do Rolki Reggae Namiotu na Ostróda Reggae Festival! Rozbiliśmy się tuż obok strefy kulinarnej, żebyście mieli blisko :) Mamy tu dla Was Agatę i Wojtka (jeśli akurat nie pląsają pod sceną) i całą masę fantastycznych bajerów: ☀️ koszulki eko z materiału z recyklingu ☀️ superchłonne ręczniki biwakowe ☀️ kubki idealne na kawę i coś więcej ☀️ pojemne torby i plecaki ☀️ zawadiackie chusteczki do okularów ☀️ leżaczki precyzyjnie wyprofilowane pod... ? i całą masę cudeniek! A każdy zakup to kolejne zlotówki dla Cezary Raczyński, bo chociaż Rolki Reggae Rajd dotarł do mety, to my tu na mecie nie próżnujemy! ?? Chodźcie do nas! ZAPRASZAMY!! ??❤
2019-07-12, 16:47
Lubisie kochani! ??❤ Zapraszamy Was do Rolki Reggae Namiotu na Ostróda Reggae Festival! Rozbiliśmy się tuż obok strefy kulinarnej, żebyście mieli blisko :)

Mamy tu dla Was Agatę i Wojtka (jeśli akurat nie pląsają pod sceną) i całą masę fantastycznych bajerów:

☀️ koszulki eko z materiału z recyklingu
☀️ superchłonne ręczniki biwakowe
☀️ kubki idealne na kawę i coś więcej
☀️ pojemne torby i plecaki
☀️ zawadiackie chusteczki do okularów
☀️ leżaczki precyzyjnie wyprofilowane pod... ?

i całą masę cudeniek! A każdy zakup to kolejne zlotówki dla Cezary Raczyński, bo chociaż Rolki Reggae Rajd dotarł do mety, to my tu na mecie nie próżnujemy! ?? Chodźcie do nas!

ZAPRASZAMY!!
??❤
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy