Rolki Reggae Rajd 2019 - dzień 11!
Rolki Reggae Rajd 2019 - dzień 11! Tak jak zapowiedzieliśmy Wam w Wieczornych Opowieściach, kolejny dzień również spędzaliśmy w Olsztynie. I okazał się on dniem naprawdę produktywnym! Poranek zaczęliśmy od spotkania z Bartkiem Kucharskim z TVP3 Olsztyn i nagrań do programu informacyjnego - być może ktoś z Was widział naszych rolkarzy na ekranie swojego telewizora? Później udaliśmy się na wywiad z Cezarym z portalu olsztyn.com.pl, podczas którego panowała przemiła atmosfera. Co ciekawe, dowiedzieliśmy się kilku ciekawostek o mieście Olsztyn - dziękujemy! Następnie byliśmy umówieni na kolejne spotkanie prasowe - przynajmniej tak myśleli nasi rolkarze. Rzeczywistość okazała się być kompletnie inna, bowiem Laura i Bartek wraz z Gosią Niedochodowicz, którą możecie kojarzyć z Magielnik uknuli niezwykły spisek! Bo dziennikarkami, które przybyły na spotkanie okazały się Gosia z Olą we własnej osobie! My przekazaliśmy dziewczynom garść naszych gadżetów od Krystian Fabryka Druku i wylicytowaną na Rolki Reggae Licytacje płytę z autografem i specjalną dedykacją "Czuję, więc jestem" podarowaną przez Damian Syjonfam. A one wręczyły nam niespodziankę, o której pisnąć nie możemy aż do wieczora i cztery kolorowe, ciepłe czapki na licytacje! I chociaż moglibyśmy tak rozmawiać godzinami, nadszedł czas rozłąki - ciężko nie uronić przy nim kilku łez... dobrze jednak wiemy, że do zobaczenia My aktualnie jesteśmy w drodze do Ostródy! Dla ścisłości, zobaczymy się o godzinie 21 w amfiteatrze. To kto z Lubisiów będzie obecny? Dajcie nam znać w komentarzach! Pozdrawiam Lubisie, Laura ??❤ Jedziemy dla Czarka - Cezary Raczyński! A z nami RzeczJasna ? Czwórka ? Ostróda Reggae Festival ? Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ? Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Krzysztof Janoś - konferansjer ? Oleśnica na rolkach ? Krystian Fabryka Druku ? ENGI.PLatform ? Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław ? www.Opineo.pl ? Rentis - smart way to travel ? Magielnik ? doWysłania.pl ? Simplyrent.pl - najlepsze oferty wynajmu samochodów ? Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik ? Ostróda News ? Moja Harmonia Życia - magazyn ? Menadżer Floty ? Reporterzy.info ? i cała armia Lubisiów! ??❤
2019-07-11, 07:36
Rolki Reggae Rajd 2019 - dzień 11!

Tak jak zapowiedzieliśmy Wam w Wieczornych Opowieściach, kolejny dzień również spędzaliśmy w Olsztynie. I okazał się on dniem naprawdę produktywnym!

Poranek zaczęliśmy od spotkania z Bartkiem Kucharskim z TVP3 Olsztyn i nagrań do programu informacyjnego - być może ktoś z Was widział naszych rolkarzy na ekranie swojego telewizora?

Później udaliśmy się na wywiad z Cezarym z portalu olsztyn.com.pl, podczas którego panowała przemiła atmosfera. Co ciekawe, dowiedzieliśmy się kilku ciekawostek o mieście Olsztyn - dziękujemy!

Następnie byliśmy umówieni na kolejne spotkanie prasowe - przynajmniej tak myśleli nasi rolkarze. Rzeczywistość okazała się być kompletnie inna, bowiem Laura i Bartek wraz z Gosią Niedochodowicz, którą możecie kojarzyć z Magielnik uknuli niezwykły spisek! Bo dziennikarkami, które przybyły na spotkanie okazały się Gosia z Olą we własnej osobie!
My przekazaliśmy dziewczynom garść naszych gadżetów od Krystian Fabryka Druku i wylicytowaną na Rolki Reggae Licytacje płytę z autografem i specjalną dedykacją "Czuję, więc jestem" podarowaną przez Damian Syjonfam. A one wręczyły nam niespodziankę, o której pisnąć nie możemy aż do wieczora i cztery kolorowe, ciepłe czapki na licytacje!

I chociaż moglibyśmy tak rozmawiać godzinami, nadszedł czas rozłąki - ciężko nie uronić przy nim kilku łez... dobrze jednak wiemy, że do zobaczenia

My aktualnie jesteśmy w drodze do Ostródy! Dla ścisłości, zobaczymy się o godzinie 21 w amfiteatrze. To kto z Lubisiów będzie obecny? Dajcie nam znać w komentarzach!

Pozdrawiam Lubisie,
Laura ??❤

Jedziemy dla Czarka - Cezary Raczyński! A z nami RzeczJasna ? Czwórka ? Ostróda Reggae Festival ? Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ? Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Krzysztof Janoś - konferansjer ? Oleśnica na rolkach ? Krystian Fabryka Druku ? ENGI.PLatform ? Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław ? www.Opineo.pl ? Rentis - smart way to travel ? Magielnik ? doWysłania.pl ? Simplyrent.pl - najlepsze oferty wynajmu samochodów ? Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik ? Ostróda News ? Moja Harmonia Życia - magazyn ? Menadżer Floty ? Reporterzy.info ? i cała armia Lubisiów!

??❤
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy