Augustowskie noce... ?
Augustowskie noce... ? Dzień 7 Rolki Reggae Rajd już za nami! Na pierwszym zdjęciu możecie zauważyć jak bardzo straciliśmy rachubę czasu całą ekipą - nikt z nas nie zauważył, że dzień szósty mieliśmy wczoraj, więc zarówno u Agaty, jak i Wojtka brakuje jeszcze jednego paluszka ? Po wymeldowaniu się od Pani Eli i jej rodziny ruszyliśmy w dalszą drogę malowniczym Szlakiem Green Velo przez Biebrzański Park Narodowy ? Podczas dotychczasowej trasy spotkaliśmy wiele zwierząt, o czym zapewne wiecie z poprzednich postów lub Wieczornych Opowieści ? ale takich gości, jakich spotkaliśmy na dzisiejszym odcinku Laura zapraszała od wczoraj! Mowa tu o... łosiach! ? Nie obyło się bez zdjęć z naszymi milusińskimi... a gdyby nie wiedza Kasi Ramotowskiej z Biebrza Eco-Travel różnie mogłoby się to skończyć... ? dziękujemy! Po opuszczeniu naszej drogi dojazdowej przez łosie udaliśmy się do... Goniądza! Tam przypadkowo wpadliśmy na ROCK NA BAGNIE (OFFICIAL) i poznaliśmy przesympatycznego Andrzeja, który zaprosił nas na przyszłoroczną edycję imprezy ? dziękujemy! Na dalszym etapie trasy ponownie wróciliśmy do Biebrzańskiego Parku Narodowego - tym razem trasa prowadziła wzdłuż samej Biebrzy. Spotkaliśmy na niej grupę rowerzystów ?‍♀️ ?‍♂️ którzy także wybierali się do Augustów ? Pod koniec naszej drogi Agata IWojciech mknęli błyskawicznie - chociaż ekipie wspomagającej wydawało się, że to ze zmęczenia i chęci szybszego dotarcia do celu, gdy zobaczyli, że właśnie wszyscy przejechaliśmy przez Wrotki, powód był jasny ? ? to właśnie na przystanku w tej miejscowości Wojtek potraktował swoje linery młotkiem niczym kotlety ? Dzień zakończyliśmy odpoczynkiem, który był możliwy dzięki uprzejmości i gościnności Magdy z CAMP Zatoka - ślicznie dziękujemy! ??❤️ A nasz dzisiejszy kierunek to... Szafranki! Paintrun Szafranki - noclegi - zmierzamy do Was! Ściskam Lubisie, Laura ? Jedziemy dla Czarka - Cezary Raczyński! A z nami RzeczJasna ? Czwórka ? Ostróda Reggae Festival ? Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ? Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Krzysztof Janoś - konferansjer ? Oleśnica na rolkach ? Krystian Fabryka Druku ? ENGI.PLatform ? Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław ? www.Opineo.pl ? Rentis - smart way to travel ? Magielnik ? doWysłania.pl ? Simplyrent.pl - najlepsze oferty wynajmu samochodóww ? Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik ? Ostróda News ? Moja Harmonia Życia - magazyn ? Menadżer Floty ? Reporterzy.info ? i cała armia Lubisiów! ??❤
2019-07-07, 08:41
Augustowskie noce... ?
Dzień 7 Rolki Reggae Rajd już za nami!

Na pierwszym zdjęciu możecie zauważyć jak bardzo straciliśmy rachubę czasu całą ekipą - nikt z nas nie zauważył, że dzień szósty mieliśmy wczoraj, więc zarówno u Agaty, jak i Wojtka brakuje jeszcze jednego paluszka ?

Po wymeldowaniu się od Pani Eli i jej rodziny ruszyliśmy w dalszą drogę malowniczym Szlakiem Green Velo przez Biebrzański Park Narodowy ?

Podczas dotychczasowej trasy spotkaliśmy wiele zwierząt, o czym zapewne wiecie z poprzednich postów lub Wieczornych Opowieści ? ale takich gości, jakich spotkaliśmy na dzisiejszym odcinku Laura zapraszała od wczoraj! Mowa tu o... łosiach! ?
Nie obyło się bez zdjęć z naszymi milusińskimi... a gdyby nie wiedza Kasi Ramotowskiej z Biebrza Eco-Travel różnie mogłoby się to skończyć... ? dziękujemy!

Po opuszczeniu naszej drogi dojazdowej przez łosie udaliśmy się do... Goniądza! Tam przypadkowo wpadliśmy na ROCK NA BAGNIE (OFFICIAL) i poznaliśmy przesympatycznego Andrzeja, który zaprosił nas na przyszłoroczną edycję imprezy ? dziękujemy!

Na dalszym etapie trasy ponownie wróciliśmy do Biebrzańskiego Parku Narodowego - tym razem trasa prowadziła wzdłuż samej Biebrzy. Spotkaliśmy na niej grupę rowerzystów ?‍♀️ ?‍♂️ którzy także wybierali się do Augustów ?

Pod koniec naszej drogi Agata IWojciech mknęli błyskawicznie - chociaż ekipie wspomagającej wydawało się, że to ze zmęczenia i chęci szybszego dotarcia do celu, gdy zobaczyli, że właśnie wszyscy przejechaliśmy przez Wrotki, powód był jasny ? ? to właśnie na przystanku w tej miejscowości Wojtek potraktował swoje linery młotkiem niczym kotlety ?

Dzień zakończyliśmy odpoczynkiem, który był możliwy dzięki uprzejmości i gościnności Magdy z CAMP Zatoka - ślicznie dziękujemy! ??❤️

A nasz dzisiejszy kierunek to... Szafranki! Paintrun Szafranki - noclegi - zmierzamy do Was!

Ściskam Lubisie,
Laura ?

Jedziemy dla Czarka - Cezary Raczyński! A z nami RzeczJasna ? Czwórka ? Ostróda Reggae Festival ? Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ? Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Krzysztof Janoś - konferansjer ? Oleśnica na rolkach ? Krystian Fabryka Druku ? ENGI.PLatform ? Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław ? www.Opineo.pl ? Rentis - smart way to travel ? Magielnik ? doWysłania.pl ? Simplyrent.pl - najlepsze oferty wynajmu samochodóww ? Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik ? Ostróda News ? Moja Harmonia Życia - magazyn ? Menadżer Floty ? Reporterzy.info ? i cała armia Lubisiów!

??❤
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy