Nasze miasto to... Białystok! ?
Nasze miasto to... Białystok! ? Żeby nie było... to cytat z utworu Radio Jard, który towarzyszył nam przy wjeździe do tej miejscowości na naszej trasie. Dzień zaczęliśmy chłodno (chyba nigdy tak niechętnie nie opuszczaliśmy naszych namiotów), ale nie przeszkodziło nam to w niczym! Gdy Laura i Wojtek składali sprzęt do samochodów, Agata i Bartek udali się razem z naszym gospodarzem wyprowadzić krówki ? na "przydrożne pastwisko". I tutaj muszę niektórych autorów teorii spiskowych na podstawie zdjęć rozczarować - Agatka się muciek nie boi! ? Niestety, pod koniec składania naszych bagaży i innych rozmaitości do Wesołego Autobusu ? zaatakował nas deszcz ? ☔️ z jednej strony brakowało nam go przez poprzednie upały, ale z drugiej sami powiedzcie - czym jest jazda na rolkach w deszczu? ? W stolicy Podlasia byliśmy umówieni z Kurier Poranny - poranny.pl na wywiad... ale jaki wywiad! Agata IWojciech byli zaskoczeni jego formą, ale podczas rozmowy z prowadzącą Olgą Goździewska nie brakowało śmiechu i pozytywnej energii ? którą czuli także Laura i Bartek obserwujący wszystko czujnie zza szyb reżyserki ☺️ Następnie wszyscy wspólnie udaliśmy się na kolejną rozmowę, która uzupełniała i wieńczyła wywiad ? było tak suuuper, że Polskie Radio Białystok musiało się o nas upominać telefonicznie ?? na odchodne otrzymaliśmy dwa kubeczki, które możecie wylicytować na Rolki Reggae Licytacje A gdy dotarliśmy do Polskiego Radia Białystok przywitała nas Renata Reda i od razu zabrała nas na wywiad ? Po zakończeniu nagrań dostaliśmy masę fantów od Pani Agaty - dwa zestawy gadżetów i koc. Jeden zestaw i koc już teraz możecie licytować na naszej grupie ? Nadszedł czas na znalezienie noclegu, co nie udałoby nam się, gdyby nie gościnność Pani Eli i jej rodziny, którzy udostępnili nam pokoje z łazienkami w naszym wymarzonym, drewnianym domku ? serdecznie polecamy Wam Agroturystykę "u Wilka" w Gugnach - czyli Biebrzańskim Parku Narodowym, gdyż jest to miejsce pełne spokoju, idealne do wyciszenia się i zregenerowania... ??❤️ Na koniec dnia wspólnie wybraliśmy się na szukanie zasięgu, bo w Dolinie Biebrzy jest z nim czasem ciężko ? w terenie zrobiliśmy także dla Was wieczornego live'a! A wszystko to możecie podziwiać na poniższych fotografiach! Ściskam Lubisie, Laura ??❤️ Jedziemy dla Czarka! A z nami RzeczJasna? Czwórka ? Ostróda Reggae Festival ? Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ? Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Krzysztof Janoś - konferansjer ? Oleśnica na rolkach ? Krystian Fabryka Druku ? ENGI.PLatform ? Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław ? www.Opineo.pl ? Rentis - smart way to travel ? Magielnik ? doWysłania.pl ? Simplyrent.pl - najlepsze oferty wynajmu samochodów ? Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik ? Ostróda News ? Moja Harmonia Życia - magazyn ? Menadżer Floty ? Reporterzy.info ? i cała armia Lubisiów!
2019-07-06, 10:44
Nasze miasto to... Białystok! ?
Żeby nie było... to cytat z utworu Radio Jard, który towarzyszył nam przy wjeździe do tej miejscowości na naszej trasie.

Dzień zaczęliśmy chłodno (chyba nigdy tak niechętnie nie opuszczaliśmy naszych namiotów), ale nie przeszkodziło nam to w niczym! Gdy Laura i Wojtek składali sprzęt do samochodów, Agata i Bartek udali się razem z naszym gospodarzem wyprowadzić krówki ? na "przydrożne pastwisko". I tutaj muszę niektórych autorów teorii spiskowych na podstawie zdjęć rozczarować - Agatka się muciek nie boi! ?

Niestety, pod koniec składania naszych bagaży i innych rozmaitości do Wesołego Autobusu ? zaatakował nas deszcz ? ☔️ z jednej strony brakowało nam go przez poprzednie upały, ale z drugiej sami powiedzcie - czym jest jazda na rolkach w deszczu? ?

W stolicy Podlasia byliśmy umówieni z Kurier Poranny - poranny.pl na wywiad... ale jaki wywiad! Agata IWojciech byli zaskoczeni jego formą, ale podczas rozmowy z prowadzącą Olgą Goździewska nie brakowało śmiechu i pozytywnej energii ? którą czuli także Laura i Bartek obserwujący wszystko czujnie zza szyb reżyserki ☺️
Następnie wszyscy wspólnie udaliśmy się na kolejną rozmowę, która uzupełniała i wieńczyła wywiad ? było tak suuuper, że Polskie Radio Białystok musiało się o nas upominać telefonicznie ?? na odchodne otrzymaliśmy dwa kubeczki, które możecie wylicytować na Rolki Reggae Licytacje

A gdy dotarliśmy do Polskiego Radia Białystok przywitała nas Renata Reda i od razu zabrała nas na wywiad ?
Po zakończeniu nagrań dostaliśmy masę fantów od Pani Agaty - dwa zestawy gadżetów i koc. Jeden zestaw i koc już teraz możecie licytować na naszej grupie ?

Nadszedł czas na znalezienie noclegu, co nie udałoby nam się, gdyby nie gościnność Pani Eli i jej rodziny, którzy udostępnili nam pokoje z łazienkami w naszym wymarzonym, drewnianym domku ? serdecznie polecamy Wam Agroturystykę "u Wilka" w Gugnach - czyli Biebrzańskim Parku Narodowym, gdyż jest to miejsce pełne spokoju, idealne do wyciszenia się i zregenerowania... ??❤️

Na koniec dnia wspólnie wybraliśmy się na szukanie zasięgu, bo w Dolinie Biebrzy jest z nim czasem ciężko ? w terenie zrobiliśmy także dla Was wieczornego live'a!

A wszystko to możecie podziwiać na poniższych fotografiach!

Ściskam Lubisie,
Laura ??❤️

Jedziemy dla Czarka! A z nami RzeczJasna? Czwórka ? Ostróda Reggae Festival ? Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ? Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Krzysztof Janoś - konferansjer ? Oleśnica na rolkach ? Krystian Fabryka Druku ? ENGI.PLatform ? Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław ? www.Opineo.pl ? Rentis - smart way to travel ? Magielnik ? doWysłania.pl ? Simplyrent.pl - najlepsze oferty wynajmu samochodów ? Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik ? Ostróda News ? Moja Harmonia Życia - magazyn ? Menadżer Floty ? Reporterzy.info ? i cała armia Lubisiów!
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy