Trzeciego dnia wyjechaliśmy z Siedlanowa z samego rana ? nie przeszkodziło to Karolinie, która postanowiła pojechać kawałek z Agata IWojciech, a także częściowo wytłumaczyć nam dalszą drogę. Dzięki! ?
Trzeciego dnia wyjechaliśmy z Siedlanowa z samego rana ? nie przeszkodziło to Karolinie, która postanowiła pojechać kawałek z Agata IWojciech, a także częściowo wytłumaczyć nam dalszą drogę. Dzięki! ? W gminie Drelów postanowiliśmy się zatrzymać na krótki, śniadaniowy postój i w ten sposób trafiliśmy na przemiłą Panią Bożenkę, która ustawiła dla nas stolik i krzesełka, a także poczęstowała pyszną kawką i herbatką! Na chłodny poranek jak znalazł ? dziękujemy! Następnie udaliśmy się w dalszą trasę bezpośrednio do Białej Podlaskiej. Na miejscu powitali nas rolkujący Wiceprezydent - Maciej Buczyński, który co prawda nie przyjechał do nas na nich, ale wraz z Rzeczniczką - Gabrielą Kuc-Stefaniuk wręczyli naszym rolkarzom pamiątkowe upominki ??❤️ które będziecie mogli wkrótce wylicytować na Rolki Reggae Licytacje ? Agata i Wojtek udzielili także wywiadu dla Radio Biper! A film z ich przyjazdu będziecie mogli podziwiać już niebawem na radiobiper.info ☺️ Bezpośrednio z Białej ruszyliśmy do Osscamp Turystyka i Rekreacja, gdzie powitali nas Sylwia, Przemek i Łukasz! Tam zregenerowaliśmy siły, zaklimatyzowaliśmy w domku, w którym spaliśmy i pędem rzuciliśmy się do przekazywania nowinek w Wieczornych Opowieściach #3. Wyjątkowo nadaliśmy je szybciej niż zazwyczaj ze względu na nasze zmęczenie ? Nasz następny kierunek to ➡️ #Siematycze! Do zobaczenia wieczorem na naszym live’ie i w jutrzejszej retrospekcji! Nie zapomnijcie o śledzeniu naszej relacji na FanPage i Instagramie @rolkireggaerajd, gdyż co chwilkę pojawia się tam coś nowego ? Pozdrawiam, Laura ? Jedziemy dla Czarka! A z nami RzeczJasna ? Czwórka ? Ostróda Reggae Festival? Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"? Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Krzysztof Janoś - konferansjer ? Oleśnica na rolkach ? Krystian Fabryka Druku ? ENGI.PLatform ? Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław ? www.Opineo.pl ? Rentis - smart way to travel ? Magielnik ? doWysłania.pl ? Simplyrent.pl - najlepsze oferty wynajmu samochodów ? Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik ? Ostróda News ? Moja Harmonia Życia - magazyn ?Menadżer Floty ? Reporterzy.info ? i cała armia Lubisiów! ??❤
2019-07-03, 08:13
Trzeciego dnia wyjechaliśmy z Siedlanowa z samego rana ? nie przeszkodziło to Karolinie, która postanowiła pojechać kawałek z Agata IWojciech, a także częściowo wytłumaczyć nam dalszą drogę. Dzięki! ?

W gminie Drelów postanowiliśmy się zatrzymać na krótki, śniadaniowy postój i w ten sposób trafiliśmy na przemiłą Panią Bożenkę, która ustawiła dla nas stolik i krzesełka, a także poczęstowała pyszną kawką i herbatką! Na chłodny poranek jak znalazł ? dziękujemy!

Następnie udaliśmy się w dalszą trasę bezpośrednio do Białej Podlaskiej. Na miejscu powitali nas rolkujący Wiceprezydent - Maciej Buczyński, który co prawda nie przyjechał do nas na nich, ale wraz z Rzeczniczką - Gabrielą Kuc-Stefaniuk wręczyli naszym rolkarzom pamiątkowe upominki ??❤️ które będziecie mogli wkrótce wylicytować na Rolki Reggae Licytacje ? Agata i Wojtek udzielili także wywiadu dla Radio Biper! A film z ich przyjazdu będziecie mogli podziwiać już niebawem na radiobiper.info ☺️

Bezpośrednio z Białej ruszyliśmy do Osscamp Turystyka i Rekreacja, gdzie powitali nas Sylwia, Przemek i Łukasz! Tam zregenerowaliśmy siły, zaklimatyzowaliśmy w domku, w którym spaliśmy i pędem rzuciliśmy się do przekazywania nowinek w Wieczornych Opowieściach #3. Wyjątkowo nadaliśmy je szybciej niż zazwyczaj ze względu na nasze zmęczenie ?

Nasz następny kierunek to ➡️ #Siematycze! Do zobaczenia wieczorem na naszym live’ie i w jutrzejszej retrospekcji! Nie zapomnijcie o śledzeniu naszej relacji na FanPage i Instagramie @rolkireggaerajd, gdyż co chwilkę pojawia się tam coś nowego ?

Pozdrawiam, Laura ?

Jedziemy dla Czarka! A z nami RzeczJasna ? Czwórka ? Ostróda Reggae Festival? Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"? Polski Związek Sportów Wrotkarskich ? Krzysztof Janoś - konferansjer ? Oleśnica na rolkach ? Krystian Fabryka Druku ? ENGI.PLatform ? Sklep zoologiczny Dziki Zwierz, salon pielęgnacji psów Wrocław ? www.Opineo.pl ? Rentis - smart way to travel ? Magielnik ? doWysłania.pl ? Simplyrent.pl - najlepsze oferty wynajmu samochodów ? Dwornik.pl Bartłomiej Dwornik ? Ostróda News ? Moja Harmonia Życia - magazyn ?Menadżer Floty ? Reporterzy.info ? i cała armia Lubisiów!

??❤
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy