Halo Lubisie! Agata IWojciech krążą po Lublinie, więc zgodnie z tradycją mamy dla Was garść zdjęć retrospekcyjnych. Czyli szybkie wspomnienie z ostatniego dnia przygotowań:
Halo Lubisie! Agata IWojciech krążą po Lublinie, więc zgodnie z tradycją mamy dla Was garść zdjęć retrospekcyjnych. Czyli szybkie wspomnienie z ostatniego dnia przygotowań: ✨ Uroczyste przekazanie kluczyków do Wesołego Autobusu przez panią Agnieszkę z Rentis - smart way to travel. ✨ Nagrywanie z Justyną Butryn materiału dla TVP3 Wrocław (oglądajcie w poniedziałek FAKTY TVP3 Wrocław i Teleexpress TVP). ✨ Robienie Wesołego Autobusu na bóstwo u Karola z Krystian Fabryka Druku (Agata robiła za wzorzec). A to jeszcze nie koniec! Wpadnijcie za godzinę! Zobaczycie co nagrała Laura na starcie Rolki Reggae Rajd (i będzie to znacznie więcej, niż Bartek złapał na live). A około 21 zapraszamy na tradycyjne, Wieczorne Opowieści! Ahoj załoga! ??❤
2019-06-30, 16:16
Halo Lubisie! Agata IWojciech krążą po Lublinie, więc zgodnie z tradycją mamy dla Was garść zdjęć retrospekcyjnych. Czyli szybkie wspomnienie z ostatniego dnia przygotowań:

✨ Uroczyste przekazanie kluczyków do Wesołego Autobusu przez panią Agnieszkę z Rentis - smart way to travel.

✨ Nagrywanie z Justyną Butryn materiału dla TVP3 Wrocław (oglądajcie w poniedziałek FAKTY TVP3 Wrocław i Teleexpress TVP).

✨ Robienie Wesołego Autobusu na bóstwo u Karola z Krystian Fabryka Druku (Agata robiła za wzorzec).

A to jeszcze nie koniec! Wpadnijcie za godzinę! Zobaczycie co nagrała Laura na starcie Rolki Reggae Rajd (i będzie to znacznie więcej, niż Bartek złapał na live). A około 21 zapraszamy na tradycyjne, Wieczorne Opowieści!

Ahoj załoga!
??❤
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy